Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by skubko
ma5jkl wrote:
MartinOstravak wrote: otázka je, jestli se to tak chová i ostatním, nebo mám problém s telefonem ( HONOR 8 )
nie je to tak u kazdeho ale urcite nie si ojedinely pripad. ono waze by sa akoby nevedelo znova opytat ci ma internet na niektorych telefonoch, ale netusim ci je mozne to nejak vyriesit. mne to na S6 ani Note8 nerobilo.
A nie je to ani tvojim telefonom. Tiez mam Honor 8, s Waze kazdy den a ziadne problemy nemam. Niekedy trasy chybaju, ale to je chyba servrov, chyba nejake obdobie, po case sa im to podari fixnut a trasy sa spatne dohraju, ale to nebude zrejme tvoj pripad... Skus mozno nastavit waze do "Ignore battery optimization" (aj ked ja ho tam nemam)...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by spartantramp
Ahoj,
až do minulého týdne se mi body načítaly naprosto průběžně během každé jízdy. Pak z ničeho nic jsem se "zaseknul" na stavu 5477 bodů do další úrovně a nenačítá se mi ani bod. Mám také "pouze" čekat?
spartantramp
Posts: 1
Send a message

Post by Spocklw
bures wrote:
Radejon wrote:No vyvojari sa asi nesnazia dostatocne alebo na to proste nemaju.Mne vzdy pripocitavalo len fakt ze priebezne a posledne tri tyzdne nic,kazdy druhy alebo treti den nejaka jazda chyba..bieda,fakt bieda
Je to bída. Mě málem odpojili elektriku, protože banka nevyměnila Waze body za peníze a tím pádem pak neodešly peníze e.onu. Pěkně mě to nadzvedlo.
Ne každý je L4 s EA po celé ČR jako ty. Mě od těch prvních výpadků taky chybí pěkných pár tisíc km a z toho jsem několik set najížděl schválně navíc nebo po horších trasách jen proto, abych si rozšířil nebo udržel EA a tam kde jsem potřeboval editovat. Nemůžu. Ve spojení s tím, jak se v poslední době chová editor mám chuť to celé nakopat do ... ať si s tím krámem edituje kdo chce.
Spocklw
Posts: 58
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times
Send a message

Post by Spocklw
vitj wrote: A co takhle si požádat o AM?
To u mě asi nemá moc význam, to bych měl co týden žádost na novou nudli... Tam kde jezdím pravidelně to mám proježděné. Ty ostatní trasy, kde mi to vadí často projedu jen jednou a několik měsíců se tam zas nepodívám, takže to mi nepřijde jako dobré místo pro AM. Příklad je, že třeba jedu trasu Brno - Litvínov. Když nechvátám a mám čas, naplánuju si cestu o něco delší, vyhlídkovou, po menších silnicích, kde se předem třeba podívám, že vypadá že bude třeba něco opravovat. Trasu projedu s kamerou, naklikám si UR s tím, že to do dvou dnů projdu a opravím. A za dva dny nic, trasa nenačtená, UR nejsou. Vůbec za těch posledních pár měsíců mám pocit, že z těch UR co zadám se do editoru protlačí tak slabých 30 %. Nesledovat co se děje, tak na to jako běžný uživatel rezignuju, že to nemá cenu hlásit, když se to stejně někde /dev/nullne a nic se neopraví...
Spocklw
Posts: 58
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times
Send a message

Post by themaros
ma5jkl wrote:ti co vam chybali trasy, uz vam boli nacitane chybajuce trasy alebo nie?
Tiež stále len jazdy do 19.3. a potom až od 16.4.2018
themaros
Area Manager
Area Manager
Posts: 179
Has thanked: 75 times
Been thanked: 6 times
Send a message
TheMaroS

Post by Vadi58
naglfar wrote:No nevím teda Waze mám asi týden a jezdím s ním každý den do práce a z práce a v dashboardu mám ukázanou pořád nulu u všeho. Navíc mi příjde, že to je asi nejnáročnější navigace co se týká spotřeby baterie. Po ujetých 90km mi umírál telefon z full nabití.
Áno, online navigácia si vyberá svoju daň za svoje najaktuálnejšie informácie. A to žerie do plusu aj baterku. Preto som si kúpil mobil s vyššou kapacitou akumulátora - 4000 - hodina jazdy pri už dvojročnej batérii cca 15%. Pri novej to bolo cca 12%.

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
AngieKockova wrote:s tými som sa už rozlúčila, ale "štve" ma napr tá trasa z piatku :))) ale neberiem to tragicky - len neviem či to mám započítané v km, len to nevidím v My drives alebo nie..
takto nemôžem doma machrovať na muža, že som už sama najazdila napr 10 000 km :D
+1

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Musíš sa prihlásiť do editora a tam to nájdeš https://www.waze.com/sk/editor/

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
V appke zvyknú body nabehnúť o pár hodín neskôr ako v dashboarde, ale ešte v ten deň.

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Minulý týždeň som tiež preinstaloval na 3. 9.9, lebo stále iba tam viem pridať nových priateľov a potom inštalácia najnovšej verzie. Dudlik som teraz mal iba do najbližšieho reštartu - teda cca 3 minúty. Čiže je to lotéria ;-)

Odoslané z Lenovo P70-A pomocou Tapatalku
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message