Post Reply

Spojení dvou křížících se silnic

Post by Kris_CZ
Ahoj, vyválcoval jsem jednu silnici, která je v kuse, a teď jsem k tomu doválcoval další silnici, která jí kříží. Chtěl bych se zeptat, jak jednoduše je v tom křížení ty silnice při editaci spojit aby se tam rozdělili. Snad jsem to vysvětlil dobře :-D
Kris_CZ
Posts: 8

POSTER_ID:177792

1

Send a message

Post by Kris_CZ
Tak rozdělení pomoci split road se podařilo, ale netuším co to jsou ty odbočovací restrikce a jak je odstranit. Když jsem dal highlight connectivity tak mi to ukazuje někde dvě barvy linie jinde jednu.
A mak na jednom malém kouku si nevím radi co s tím kde se ukazuje asi nějaký zbytek něčeho
viz: http://world.waze.com/cartouche/?zoom=8 ... 1=61196681
Kris_CZ
Posts: 8
Send a message

Post by Kris_CZ
Chtěl bych se zeptat, k čemu jsou vlastně road restriction? Je to něco ve smyslu že doprava nebo doleva se nesmí odbočit?
Kris_CZ
Posts: 8
Send a message

Post by Stormer
vyberes jednu z nich a v miste kde se krizi das split road.... mela by se vytvorit krizovatka a napojit i tu dalsi silnici... potom jeste na ty krizovatce odstran vsechny odbocovaci restrikce a zkontroluj pomoci highlight connectivity.. driv to tak slo, ale zkus.. uz jsem tohle delsi dobu nedelal tak nevim jestli to porad funguje stejne ;)
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Stormer
Kris_CZ wrote:Tak rozdělení pomoci split road se podařilo, ale netuším co to jsou ty odbočovací restrikce a jak je odstranit. Když jsem dal highlight connectivity tak mi to ukazuje někde dvě barvy linie jinde jednu.
A mak na jednom malém kouku si nevím radi co s tím kde se ukazuje asi nějaký zbytek něčeho
viz: http://world.waze.com/cartouche/?zoom=8 ... 1=61196681
silnice probošovská není napojená na křižovatku.. musíš ji označit.. potom s ctrl označit silnici co vede doprava... dát connect.. a potom ještě odstranit odbočovací restrikce viz post nademnou
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by tomco
Ked kliknes na tu mdru bodku (krizovatku) oznacis ju a v edit panel kliknes na enable all turns (povol vsetky odbocky). vo view panel si zaskrtni highlight connectivity a to ti ukaze ktore cesty sa na ktore ako napajaju a ci maju povolene odbocovat. Vyskusaj a hned podchopis.
tomco
Posts: 9
Send a message

Post by tomco
Je to vlastne zakaz odbocenia z danej cesty. Ale v praxi som to este neodskusal, resp. nenavigovalo ma to do zakazu odbocenia :-)
tomco
Posts: 9
Send a message