Post Reply

Automatické vyhledání GPS souřadnic

Post by RZmeskal
Zdravím,

na Google účtu mám v kontaktech u zákazníků, ke kterým pravidelně jezdím, uloženy (kolonka Adresa) GPS souřadnice jejich prodejen, skladů, sídla firmy apod. Cca 2-3 verze Waze zpětně to fungovalo tak, že když jsem v kontaktech klikl na tyto GPS souřadnice, Waze naskočilo, okamžitě vyhledalo tyto souřadnice a začalo navigovat. U posledních 2-3 verzí již toto nefunguje, po kliknutí na souřadnice Waze sice naskočí, ale zobrazí pouze aktuální pozici na mapě a hotovo, žádné souřadnice nevyhledá a navigovat nezačne.

Napadá někoho, jestli a jak se toto dá opravit, aby to fungovlo, jak tomu bylo pár verzí zpět ?

Díky, RZ.
RZmeskal
Posts: 7

POSTER_ID:17403921

1

Send a message

Post by Bew1One
Možná pomůže workarround - zkus pustit nejdříve waze, shodit ho na pozadí a pak teprve kliknout v kontaktech na ty souřadnice ... možná to pomůže, možná ne. Cesty waze jsou nevyzpytatelné...
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by jirys
Nebo vyzkousej : poipocket.com
Funguje skoro se vsemi navigacemi ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
Nekde tam je napsane ze se to da navysit pozvanim . Gdyz to posles na dalsi sve mejly tak myslim ze za kazdy je 50 dalsich poi

Da se do toho naimportovat databazi poi
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by RZmeskal
Super, funguje to. Díky za tip !
RZmeskal
Posts: 7
Send a message

Post by RZmeskal
jirys wrote:Nebo vyzkousej : poipocket.com
Funguje skoro se vsemi navigacemi ...
To taky vypadá dobře, teď jsem vyzkoušel a funguje. Jen bych si už musel koupit vyšší limit POI (mám jich cca 200, free verze má limit 50), což je za pár korun, ale zároveň bych všechny souřadnice musel přeházet z Google kontaktů do POI aplikace.

Takže taky díky za radu, kdyby přestalo fungovat, co poradil Bew1One, jdu do toho.
RZmeskal
Posts: 7
Send a message

Post by RZmeskal
Tak od 4.41.0.3 automatické vyhledání souřadnic opět funkční :-)
RZmeskal
Posts: 7
Send a message