Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post by MajkiiTelini
Ahoj, na tuto uzavírku už nás upozorňoval už jeden slovenský kolega, který v místech často jezdí, máme od něj odkaz na stránky Týna: https://www.tynnadbecvou.cz/aktuality/d ... nad-becvou V mapě by to mělo být nastavené.
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Posts: 853
Has thanked: 101 times
Been thanked: 249 times
Send a message

Post by MajkiiTelini
Mefisto8: Dík za info, uzavírku a změnu směrů jsem nastavil podle obrázku z webu města.
Raději to klidně zkontroluj.

Tyfak: S tou uzavírkou na červenec se připomeň ještě nějakou dobu před tím, až to bude jisté, díky.
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Posts: 853
Has thanked: 101 times
Been thanked: 249 times
Send a message

Post by MajkiiTelini
Ty Teplice jsou už v JSDI, tak jsem je zadal.

Tu Bílinu se mi zadávat nechce tak moc dopředu, protože na odkazech se píše, že není jisté, jestli uzavírka vůbec bude...
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Posts: 853
Has thanked: 101 times
Been thanked: 249 times
Send a message

Post by MajkiiTelini
Díky, věděl jsem, že se tam chystá i úplná uzavírka, ale nevěděl jsem kdy. Uzavírka by měla snad být jenom kvůli mostu, zbytek se snad vyjezdí na kyvadlo, nebo jednosměrnou objížďkou.
Kdyby se ti podařilo najít více k termínům, tak budu rád.
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Posts: 853
Has thanked: 101 times
Been thanked: 249 times
Send a message

Post by MajkiiTelini
jirys: Čtvrtek v Krnově nachystán.

Tyfak: Aktuální (probíhající) uzavírky už nastaveny. Nevím, odkud to všechno máš, ale můžeš zkusit kontaktovat příslušné úřady, aby to zadávali do JSDI (je to jejich legislativní povinnost), pak bychom to zadali na základě dat odtamtud. Případně to můžeš na dopravniinfo nahlásit sám pomocí formuláře.
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Posts: 853
Has thanked: 101 times
Been thanked: 249 times
Send a message