גורודיסקי 33 רחובות - מיקום שגוי
בעקבות דיווח של משתמש מתברר שהמיקום של גורודיסקי 33 ברחובות הינו שגוי בתוצאות החיפוש.
זהו המקום הנכון. יצרתי אותו לפני כשבוע. היום הזזתי אותו וראיתי שזה לא משפיע על החיפוש (שינויים של מקום מגורים אמורים להכנס לתוקף מייד). מחקתי ויצרתי חדש במקומו ועדיין לא משפיע על החיפוש.
המקום ממפת גוגל הוא כמעט במקום הנכון. קצת קרוב לכיכר השוטר.
https://image.ibb.co/iunC8z/1.jpg
בחיפוש באפליקציה בלשונית תוצאות חיפוש מתקבל מקום שגוי ליד גורודיסקי 31:
https://image.ibb.co/cObuMK/1.jpg
המקום מוצג באפליקציה כמקום עם האות P (חניה).
כשמחפשים בעורך המפה גורודיסקי 33 ברחובות מקבלים תוצאה במיקום של גורודיסקי 31. תוצאה זו נראת כמו מקום בפירסום כי אין לה מקום במפת וויז:
https://preview.ibb.co/dBZvve/1.jpg
איך אפשר לתקן את הבעיה?
תודה
זהו המקום הנכון. יצרתי אותו לפני כשבוע. היום הזזתי אותו וראיתי שזה לא משפיע על החיפוש (שינויים של מקום מגורים אמורים להכנס לתוקף מייד). מחקתי ויצרתי חדש במקומו ועדיין לא משפיע על החיפוש.
המקום ממפת גוגל הוא כמעט במקום הנכון. קצת קרוב לכיכר השוטר.
https://image.ibb.co/iunC8z/1.jpg
בחיפוש באפליקציה בלשונית תוצאות חיפוש מתקבל מקום שגוי ליד גורודיסקי 31:
https://image.ibb.co/cObuMK/1.jpg
המקום מוצג באפליקציה כמקום עם האות P (חניה).
כשמחפשים בעורך המפה גורודיסקי 33 ברחובות מקבלים תוצאה במיקום של גורודיסקי 31. תוצאה זו נראת כמו מקום בפירסום כי אין לה מקום במפת וויז:
https://preview.ibb.co/dBZvve/1.jpg
איך אפשר לתקן את הבעיה?
תודה
Re: גורודיסקי 33 רחובות - מיקום שגוי