Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by skubko
Este by som vyskusal Battery optimization, pripadne nastavit Waze aby ju system nezavrel ako high-intensive app, resp. skus kliknut na "zamok" v zozname posledne pouzitych aplikacii... Pripadne skus este pozriet dalsie nastavenia:

1. Apps - Setting - Apps auto-launch - aby bolo vypnute
2. Advanced - Recent app management - vyber normalne

Nemam zatial oreo, takze neviem presne cesty k tymto nastaveniam, skus pohladat...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
audis wrote:Vidím dobře, že v poslední verzi již není nastavení trasa rychlá nebo krátká, nebo to jen nemohu najít?
Ako napisala nocommenta, je to uz dlhsiu dobu zrusene. Totiz nastavenie "kratka" sposobovalo rozne problemy, tak ho zrusili a nechali iba trasu "optimalnu". Principom Waze je hladat najrychlejsiu trasu, preto sa kontroluju historicke rychlosti na segmentoch, uzavierky, kolony, zdrzania atd. Cize, z principu fungovania aplikacie "kratka" nemala az taky velky vyznam. Kazdopadne, po vypocitani navrhnutej trasy si stale vies dat vypocitat dalsie 2 alternativy a nasledne si vybrat, keby sa ti ponuknuta z nejakeho dovodu nepacila.
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
Mefisto8 wrote:Mě se tedy nepřičítají :-) a to bych tam měl mýt plno bodů hlavně za editace :-(
Trpezlivost body prinasa :)... Vo vacsine pripadov to vzdy opravia, aj ked to trva dlho, neskor to vacsinou nabehne...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
Andrejca99 wrote:Právě email přišel z adresy "no-reply" a je v něm přímo napsáno, že mám odpovědět v aplikaci Waze. A do pošty v aplikaci mi právě žádné upozornění ani zpráva nepřišly, tak nevím.
Ahoj. Tak odpovedz tu nam a povedz, kde si danu chybu hlasila, pozrieme sa na to ;).... Kazdopadne, este mas moznost si otvorit priamo ten link v prehliadaci, otvorit si waze mapovy editor a tam uvidis svoj report a mozes odpisat, pripadne ak budes mat opravnenie, tak aj rovno poriesit dany problem..
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
Andrejca99 wrote:Děkuji člověku, který editora nasměroval sem. Bohužel jsem pořád nenašla, kde mu mohu sama odepsat, ale snad už se to teď dostane ke správným lidem. Děkuji všem
Nemas zac, som rad, ze som trafil spravny report :lol: ... Kazdopadne, vyzera, ze si mala problem s GPS, preto ti hlasilo, ze si mimo cestu a hadzalo ta kade tade... Taktiez ako pisal Ginbook, Waze ma posledne dni vseobecny problem s vykreslovanim trasy, robieva to take problemy ako tebe, ale uz by na oprave mali pracovat...

A kde spravne odpovedat - no, standardne by ti vzdy mala dojst sprava do Inboxu v aplikacii, zrejme iba nieco zblblo alebo neviem... Pripadne ako som pisal predtym, ked budes pri PC mozes skusit priamo editor pozriet...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by SmudlaJ
Dobrý den,
měl bych s dovolením dotaz, ve Waze již nejsem nováčkem, ale dorostenec. A jen by mě zajímalo, kdy budu moci poslat zatroubení na jiného uživatele, kterého potkám cestou na mapě. Děkuji
SmudlaJ
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by SmudlaJ
moc děkuji za vysvětleni
SmudlaJ
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by speedyWTF
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat na dvě otázky. Ta první je, proč když zadám uzavírku komunikace dlouhodobě, tak druhý den ta uzavírka již není vidět. Prostě z mapy zmizí ?

A ta druhá je, načítají se mi najeté kilometry, když mám WAZE spuštěné, ale nezadanou cílovou trasu ?
speedyWTF
Posts: 24
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by speedyWTF
Anebo zadat nehybnou kolonu ? To by také mohlo pomoci, pro navigování ostatních jinou objízdnou cestou..

Takto to zafungovalo při zacpané D1 na cca 25km, kde byla dlouhá asi 4km kolona za sjezdem na Benešov od Prahy. Navigace mě svedla na objízdnou trasu před kolonou už na sjezd na Benešov..
speedyWTF
Posts: 24
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Spocklw
A vezme to protisměrné hlášení ze staré verze ještě vůbec server?
Spocklw
Posts: 58
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times
Send a message