Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Vooytek
Pepo1972 wrote:witam jeżdżę przede wszystkim po kr.11 odcinek 0 km - 130 km oraz okoliczne wojewódzkie .
Koszalin , Szczecinek , Borne Sulinowo
Odnośnie okolic Bornego Sulinowa... Masz zasięg do Czaplinka? Tam jest masakryczne zdjęcie satelitarne i przydałby się ktoś z okolicy chętny do zmapowania wielu ulic :)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
oper4 wrote:Zobaczcie mój post: "Nanoszenie dróg nie odddanych jeszcze do użytku" - można korzystać z warstwy dróg map Binga do przerysowania dróg - wiem, bo sam korzystałem przy wrysowaniu zjazdów z węzła A4 w Ropczycach - zdjęcia z Googla były stare, aktualne były tylko zdjęcia z Binga i oczywiście warstwa dróg z Google'a i Binga...
Czytałem Twój post. Uwierz, że zajmuję się tym od marca i ogarniam różne metody :)
Chodzi o to, że gdy ostatnio dodawałem tam różne wioski, to zarówno Bing jak i Google miały rozmazane, stare zdjęcie właśnie w Czaplinku. Na Bingu chyba nawet w ogóle na przybliżeniu nic nie było... Zresztą główne drogi są. Jak ktoś będzie potrzebował dokładności to sobie dorysuje tam drogi według innej mapy. Wolę jednak pokrywać mapę nowymi drogami/miejscowościami, które są ważniejsze niż każda, nawet najmniejsza uliczka miejska.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
To jest źle przetłumaczone. W plikach do tłumaczenia jest to już poprawione tak samo jak "Jesteś wśród 1% najlepiej punktujących w Twoim PAŃSTWO" - wyśmienita odmiana, ciekawe kto specjalnie psuje tłumaczenia... To już zmieniłem jakiś czas temu a dalej jest to samo...
A pachołki, to po prostu Twój poziom. Ja mam teraz 3. 5 masz wtedy, gdy jesteś Country Managerem chyba.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
O, dzięki za wyjaśnienie. Teraz już wszystko jasne, bo sam do końca nie wiedziałem ;)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
To akceptuje chyba ktoś z Waze, ale aktualnie nie zostało chyba nic do przetłumaczenia, bo ostatnio skończyłem wszystko, tak kojarzę.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Na pewno będzie okazja, bo co jakiś czas pojawia się coś nowego, choć sam zastaję później 1-2% do dokończenia :P

Na razie skupmy się na mapach, jak kilka słów będzie po angielsku to nic takiego.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Hej,
to miło że grono Naszych edytorów się powiększa :)
W razie jakichkolwiek pytań poczytaj forum i wiki, albo załóż temat z pytaniem.

A o nicku gdzieś tu już było... Może ktoś podrzuci dokładny link zaraz ;)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Witaj,
Bardzo Nam miło że chcesz dać szansę Waze. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie wątpliwości ;)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Hej!
Fajnie, że dorzucasz do mapy takie "detale" jak sklepy, które swoją drogą są bardzo przydatne i również to robię, ale postaraj głównie skupić się na drogach, by były jak najlepsze :)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Nigdy nie będziesz sam, bo ktoś zawsze się w jakiejś okolicy znajdzie. Ale nie zawsze pomoże w pracy nad mapą niestety. To możesz spróbować poprosić o Area Managera na jakimś innym obszarze, może dostaniesz i będziesz mógł tam popracować :)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)