Post Reply

info o autě.

Post by jura-p
Tak tato placatá ikonka mi leze do obrazovky v místě, kde mám šipku (dole uprostřed). Po kliknutí na ni ukáže osobní auto, odkliknu OK, vrátí se mapa a ta placatá ikonka s info o autě je tam dál.
Dost mě to štve, nevím, jak tuto ikonku odstranit. Poradíte?
Mám Xiaomi Mi A1. Nový. Na starších telefonech se mi to nedělo.
Jo a cedulka s příštím odbočením je také nějaká větší a zabírá spoustu místa na mapě. Ale s tím se dá žít.
jura-p
Posts: 6
Been thanked: 2 times

POSTER_ID:17201532

1

Send a message

Post by dedii
detto ma to hnevá , nedomysleli
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by dedii
A ked je to uz v hlavnom nastaveni nastavene tak netreba mat rýchly pristup aj na hl.obrazovke. jedna sa o to ze v autoradiu je iba landscape
https://www.dropbox.com/s/5vsot5ajp8raj ... 1.jpg?dl=0
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by dedii
daj sa navigovat bars kde, ked to vyrata trasu tak zruš navigovani. Potom len klikni bars kde na mapu a vrat sa "tlac.vycentrovať" , ta ikona info o aute zmizne
dedii
Posts: 84
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times
Send a message
Huawei P30pro

Post by jura-p
Tak ono je jedno, že to zavazí někomu jen když to má v landscape (naležato) a někomu vždycky.
Ono to tam přece nemá být vůbec. Kdo chce změnit nastavení infa o voze, tak to udělá v nastavení a vůbec není potřeba, aby to při jízdě s navigací bylo na obrazovce. Mě to tam zakrývá šipku, kde jsem a vysloveně mi to zhoršuje smysl použití.
jura-p
Posts: 6
Been thanked: 2 times
Send a message
Last edited by jura-p on Fri Sep 07, 2018 9:36 pm, edited 1 time in total.

Post by jura-p
Jo a taky jsem nastavil řetězec 2křížek.atd a řeklo to, že je to v debug modu. Žádná včelička se neobjevila. Já fakt větám typu: "skuste prosim spravit screenshot ideální i odeslat debug logy. do debug modu se přepněte vyhladanim retazca 2 ## 2. pribudne vam ikonka vcelicky pomocí které se logy odesílají. ked budu aj logy (prosim zapamatat a cca cas odeslat) a screenshot mozem se zalogovat jako chybu." nerozumím.
Mějte se mnou slitování, jsem obyčejný doktor filozofie a na taxikáře ani na motorkáře se neměním. A už vůbec ne za jízdy a k ničemu jinému ta ikonka "info o autě" není. A pochybuju, že jsou frajeři, kteří za jízdy tohle potřebují měnit. Většina z nás to nastaví po instalaci a pak už to měnit nemusí. A to auto jezdí dokonce furt na to samé palivo, co jsem tam taky nastavil na začátku. Takže ta ikonka by měla jít pryč.
A která, že to je? Taková modrá placatá a je v ní napsáno "info o autě". Jiná taková tam naštěstí není.
jura-p
Posts: 6
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by jura-p
Jak to, že nezobrazuje. Přes šipečku, kde jsem, mám modné okénko, a v něm nápis info o autě, je to nad spodní lištou, kde je napsáno Dobré ráno. Waze mám naležato, v landscape poloze. To se nemá?
Ani nevím, co je to aktivní navigování, ono se dá používat waze taky nějak s pasivním navigováním? Já vím, že někdy zadám cíl jízdy a někdy ho nechám jen ukazovat, kde jsem a jaká je dopravní situace kolem. To info o autě se mi zobrazuje přes šipku, kde jsem, pořád.
Už jsem si zvykl, dá se s tím jezdit, ale dobře to prostě není. To info o autě tam nemá být vůbec.
jura-p
Posts: 6
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by jura-p
Dík za reakce.
Tak třeba až v dalších verzích bude info o autě jen v nastavení, přece jen když jedu, tak to nepotřebuji přestavovat. Budu pečlivěji nastavovat cíle jízd, i když je znám a nechával jsem to zatím běžet bezcílně, aby mi to ukazovalo provoz okolo, což je taky fajn.

Já se omlouvám, nechytám za slovíčka, ale chápu to (asi zastarale), že buď tam zadám cíl, pak to naviguje, nebo tam nedám cíl a pak to nenaviguje, jen ukazuje mapu a provoz v okolí. Asi je to tím, že jsem starý sedmdesát let a chápu navigování za vždy aktivní. Prostě nemám nenavigování za pasivní navigování a nedošlo mi, že to někdo může brát jinak.
jura-p
Posts: 6
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by ma5jkl
skuste prosim spravit screenshot a idealne aj odoslat debug logy. do debug modu sa prepnete vyhladanim retazca 2##2. pribudne vam ikonka vcelicky pomocou ktorej sa logy odoslu. ked budu aj logy (prosim zapamatat si cca cas odoslania) aj screenshot mozem to zalogovat ako chybu.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»