Post by SebiSer
ciekawe mi też zatrzymało przejazdy na 2 stycznia :(
SebiSer
Posts: 277
Has thanked: 84 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by SebiSer
u mnie ruszyło dziś 10 stycznia - pojawiły się przejazdy z... 5 stycznia.
SebiSer
Posts: 277
Has thanked: 84 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by ShepardTS
Można powiedzieć tygodnie mijają, a żadnej konkretnego wyjaśnienia awarii nie ma, trochę to lekceważące w stosunku do użytkowników WAZE
ShepardTS
Posts: 6
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by ShepardTS
Problem jest globalny jak i globalnie nie ma informacji o tym, że cokolwiek jest w tym temacie robione.
ShepardTS
Posts: 6
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by ShepardTS
Znowu jakiś zwis, przejazdy nie są rejestrowane całe, są dni gdzie przejazd nie jest widoczny. Szkoda bo lubię zobaczyć trasę, którą jechałem i gdzie coś jest fajnego , mogę później ją powtórzyć motocyklem. Tutaj Waze dostaje duży minus za tak częste babole.
ShepardTS
Posts: 6
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Sosnaone
Punkty i przejazdy są raczej nie do odzyskania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnaone
Posts: 74
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by Sosnaone
Obecnie prawdopodobnie są wykonywane jakieś pracę na serwerach i psują się niektóre kwestie. @palletways mi niestety 2 tygodnie wcięło, z tym nic się nie da zrobić. Dla pocieszenia dodam że problem dotyczy Wazerów na każdym poziomie. Na początku jak zaczynałem też był taki problem i od naprawienia błędu problem nie występował. Nie poddawajcie się. Musi być dobrze. Kto może niech zgłasza błędy, wysyła logi itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnaone
Posts: 74
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by Sosnaone
Zgadzam się są opóźnienia w naliczaniu. Niestety spotkałem się z sytuacjami że przejazdy w ogóle nie zostały zaliczone. Zapraszam na slack gdzie poruszamy takie tematy.

Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
Sosnaone
Posts: 74
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by TiuroMi
Hej, na edytorze mam przejazd 30.04 a następnie z dziś 8.05. Brakuje sporo przejazdów. Czy to może być spowodowane , że zacząłem głównie korzystać z Android Auto, ale nie w 100%? W sumie to ten z dziś tj. 8.05 jest na AA.
Czy to zatem przez buga serwerów Waze czy przez AA? Czy brakujące pojawią się czy jak już coś weszło po dziurze to nie ma szans? Pozdrawiam!
TiuroMi
Posts: 6
Has thanked: 2 times
Send a message
Last edited by TiuroMi on Tue May 08, 2018 7:44 pm, edited 1 time in total.

Post by triptic32
Marcin_S wrote:
MPMarkoni wrote:Dawno się nie logowałem i nie jestem na bieżąco.
Zauważyłem brak historii przejazdów i przejechanych obszarów z przed 2018 roku i nie mogę edytować tego co w 2017 edytowałem. To jest normalne czy nastąpiła jakaś awaria/błąd?
Możliwość edycji obszaru znika po 90 dniach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A jak to się ma do tego, że ostatnio jechałem z Waze 2 tygodnie temu, w majowy weekend i też nie mam historii przejazdu.
triptic32
Posts: 19
Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times
Send a message