Csetszoba - ha Waze, ha nem Waze

Post Reply

ÉVI kérdés

Post by BubukaMeow
Sziasztok amióta az új dizájn van eltűnt az a hely ahol meg tudom nézi, hogy az elküldött ÉVI-m éppen ki nézi. Hallom ugyan a hangot, hogy valaki nézi de nem találom sehol hogy pontosan ki az. Hova tűnt ez a lehetőség? Hol tudom megnézni ki követi az utam. Válaszotokat előre is köszönöm.

Tapatalkkal küldve az én IRON Pro eszközömről
BubukaMeow
Posts: 3

POSTER_ID:16800577

1

Send a message

Post by airrob
Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne ÉVI-vel kapcsolatban, hogy be lehet állítani a frissítés gyakoriságát? Magyarán amikor követek valakit ÉVIN akkor ne csak 1-2 percenként frissüljön a helyzete, hanem mondjuk szinte valós időben?

Taxirendelős applikációknál ez működik, furcsállom, hogy a WAZE-nél ilyen lassú. (vagy csak nekem?)

Köszönöm, airrob
airrob
Posts: 6
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by bicsek88
Sziasztok!
ÉVI küldési probléma miatt érdeklődnék. Másnak is van vagy volt olyan probléma hogy nem tudtok ÉVI-t küldeni? Facebook -kal össze van csatolva és látom is a facebook barátokat de ÉVI-t nem tudok küldeni. Segítségeket előre is köszi :)
bicsek88
Posts: 2
Send a message

Post by BubukaMeow
+1
BubukaMeow
Posts: 3
Send a message

Post by vequalsdividedt
airrob wrote:Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne ÉVI-vel kapcsolatban, hogy be lehet állítani a frissítés gyakoriságát? Magyarán amikor követek valakit ÉVIN akkor ne csak 1-2 percenként frissüljön a helyzete, hanem mondjuk szinte valós időben?

Taxirendelős applikációknál ez működik, furcsállom, hogy a WAZE-nél ilyen lassú. (vagy csak nekem?)

Köszönöm, airrob
Nem lehet beállítani.
Személyiségi jogok védelmében nem lehet online látni a felhasználókat.
vequalsdividedt
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 870
Has thanked: 147 times
Been thanked: 283 times
Send a message
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png