Post by speedyWTF
Anebo zadat nehybnou kolonu ? To by také mohlo pomoci, pro navigování ostatních jinou objízdnou cestou..

Takto to zafungovalo při zacpané D1 na cca 25km, kde byla dlouhá asi 4km kolona za sjezdem na Benešov od Prahy. Navigace mě svedla na objízdnou trasu před kolonou už na sjezd na Benešov..
speedyWTF
Posts: 24
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Spocklw
A vezme to protisměrné hlášení ze staré verze ještě vůbec server?
Spocklw
Posts: 58
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times
Send a message

Post by Spocklw
Teď si připadám nějak nově, símvás, co je tohle za pokus?
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =205729088
wt.png
(246.55 KiB) Downloaded 682 times
Spocklw
Posts: 58
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times
Send a message


Post by spoodyenator
Asi dve auta to nebude asi husta premavka
A to by bolo treba odbocit 2x cez protismer siel som od semaforu von a cestou naspat to spravilo zas

Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
Tym to nebude kedze nikde inde mi to nespravi a na tom mieste mi to spravilo cestou tam aj spat a to uz vypocitalo taku trasu po ulickach


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
Dal som teraz len tak navigovat cez nitru a naslo mi to zase taku trasu

http://www.ulozisko.sk/obrazky/664396/image.jpg


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
porubcan wrote:
spoodyenator wrote:Dal som teraz len tak navigovat cez nitru a naslo mi to zase taku trasu

img


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
pisal som asi o dva prispevky vyssie ako tento tvoj. tie bocne ulicky pri panelakoch treba zmenit na Parking Lot Road a je to vyriesene.

PS (offtopic) preklad nazvu operatora je standardnou sucastou Androidej lokalizacie alebo to mas specialnu ROMku?
pytam sa, lebo techniku v SK/CZ mutacii nepouzivam a na tomto som sa teda pobavil
Tu trasu ako mi to hodilo som si nastastie vsimol keby to bola nahodou dlhsia ulica a nebolo by to vydiet tak zbytocne clovek bude odbacat a potom sa vracat na cestu kde sa len zdrzi miesto toho aby rovno preletel

PS iPhone s JB
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
ja mam nastavene najkratsiu ale 516m sa mi nezda kratsie ako 414m
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
foxitrot wrote:
spoodyenator wrote:ja mam nastavene najkratsiu ale 516m sa mi nezda kratsie ako 414m
A ktovie, ci im najkratsia vobec funguje spravne? Ved tu vlastne ani nikdy netestujeme :mrgreen:
no cestou do PD mi funguje najkratsia pohode ked chcem ist smerom k tesku hodi ma to po starej ked som dal najrychlejsiu dalo mi to po novej ceste po dvojprudovke
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message