to si aj ja myslim, upravim to tak. pospajam a dorobim dead-end junctions uvidime, malo by pomoctporubcan wrote:dostanes povel "proceed to highlighted road"?Glipko wrote:Snad to patri sem - viac detailov k Halovej
Ked sa dam navigovat z parkoviska pred skolou (GPS aj prilepenu poziciu mi ukazuje na nom, aj problem vytvoril tam), ukaze pociatocny bod navigacie na zaciatku tej jednosmerky, kam sa samozrejme z toho miesta nedostanem. Vsimol som si to uz asi treti den. Moze sa na to mrknut niekto skusenejsi? Ja v editore pricinu nevidim Zaroven, neviem ci to suvisi, hoci som zastal na tom parkovisku, tak po prejazde vyrobi na Halovej zapchu.
co som si vsimol tak parkoviskove segmenty nemaju koncovu junction a zarovne jeden z nich nie je pripojeny...
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
jaj tak tam je klasicky "take the 0-th exit", prekreslim ho na komplet, co by malo pomoct najlepsie na tento problemoolcoo wrote:nie na komplet, iba som opravoval okolite cesty. a zakaz odbocenia si zachytil prave vtedy ked som to tam upravoval. sledujes ma pocas prace? uz dlhsie dumam nad tym co za UR tam vlastne je a kedze som sa nedodumal tak nan stale len kukam
nanovo som posuval tento kruhac, lebo bol dost mimo a chcem sa nan opytat ci tam riesit tie vyznacene segmenty "nevjazdom na kruhac" lebo odbocenia z tychto ulic su pomimo kruhaca
a nie neboj nesledujem Ta pri praci...to posledne v starej Cartouche ukazovalo, ze niekto upravuje mapu subezne s tebou
EDIT: pozeram, ze este tam na niecom asi robis (alebo niekto iny), tak pockam
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
kruhac prekresleny, aktualizacia map napovie viacporubcan wrote:URko mozes zatvorit. problemom bola "neprejazdnost" useku GA-SA v oboch smeroch (co bolo vyriesene uz davnejsie a zaroren sa premietlo do zivej mapy v nedelu). preto navigovalo wazera na kruhaci naspat do GA.oolcoo wrote:nie na komplet, iba som opravoval okolite cesty. a zakaz odbocenia si zachytil prave vtedy ked som to tam upravoval. sledujes ma pocas prace? uz dlhsie dumam nad tym co za UR tam vlastne je a kedze som sa nedodumal tak nan stale len kukam
PS UR by som uz davno zatvoril, no je asi 3 m za hranicou mojej EA
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
ja by som to dal na vjazd krizovatky, chvilu trva kym to zaregistrujes plus nejaka ta reakcia sofera...na druhu stranu bliziacu sa stenu si snad vsimne kazdy, ale aj tak, asi skor hranica krizovatky. Ked aj zahlasi odbocte vlavo, tak snad malokto odboci na elektrickovy pasoolcoo wrote: vraciam sa k tejto oblasti. idem otestovat ako rozumne bude hlasit toto odbocenie, resp. drzanie sa vlavo/vpravo. UR tam pre istotu nechavam, a pre istotu locknem aj ten spojovaci segment.
EDIT: teraz rozmyslam co by bolo vhodnejsie. aby hlasku odbocte vlavo hlasilo na vjazd do krizovatky alebo aby ju hlasilo na za elektrickovy pas?
cielom celeho je dosiahnut hlasku "odbocte vlavo a potom sa drzte vlavo/vpravo".
EDIT2: stym podpisanim sa je to dobry napad (nie preto, ze som sa ja minule podpisal ) ale aspon vieme na koho sa obratit.
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
URko: BA, pichnute na Spojnej, ale tyka sa U-turnu pri Prezidentskom palaci.
Tam ma zaujima jedna vec...ako to, ze aj ked je tam spravena "odbocka", ktora by mala TUTO indikovat skor hlasku OVP - podla zalomenia, hlasi DSVP (podla Waze provided route v URku)?
Tam ma zaujima jedna vec...ako to, ze aj ked je tam spravena "odbocka", ktora by mala TUTO indikovat skor hlasku OVP - podla zalomenia, hlasi DSVP (podla Waze provided route v URku)?
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
K tomuto UR v Dunajskej Luznej sa niekto hlasi? alebo to mozem zavriet ako not identified? kedze waze navigovalo spravne
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
GPS stopy su tam obojsmerne (viem nemusi to byt vzdy smerodajne pri oneskoreni nahravania GPS points ), ale ani na stranke Dun. Luznej som nic nenasiel...takze to zatial uzavriem, + neboli tam hlasene dalsie UR, co by som pri hustote GPSporubcan wrote:tu by stalo za zvazenie ci ulica Miloslavovská, ktora je obojsmerna, nie je nahodou zmenena na jednosmerku smerom z juhu na sever. no to by bolo treba spytat sa domacich.
aj ocakaval, ze bude viac UR-iek (cize tak 2 na jednom mieste )
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
Ja som trasu videl takuto: z Malinovej pred kruhacom -> dole Miloslavovskou -> odb. doprava na Lipnicku. V tomto smere aj zobrazene hlasove hlasky som videl tak ako maju byt (OVP, OVL, OVP), preto sa stale trosku cudujem shalafiho turn leftu do jednosmerky , kedze v smere trasy by to skor bolo "continue" ak by tam ta jednosmerna Kvetna nebola
na druhu stranu ak si spominam, tak tu dlhisu jednosmernu cast Kvetnej tam updatol myslim "PeterKarak" (alebo nejak tak) este predo mnou, ale URko tam uz bolo, v tomto node ja som len dorobil geometriu (viac menej) podla GPS. A dufam, ze UR s jeho detailami (waze provided route, gps trace + hlasky) sa nemeni pocas doby trvania statusu Open.
na druhu stranu ak si spominam, tak tu dlhisu jednosmernu cast Kvetnej tam updatol myslim "PeterKarak" (alebo nejak tak) este predo mnou, ale URko tam uz bolo, v tomto node ja som len dorobil geometriu (viac menej) podla GPS. A dufam, ze UR s jeho detailami (waze provided route, gps trace + hlasky) sa nemeni pocas doby trvania statusu Open.
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
Re: User request