Post by foxitrot
petk0 wrote:
petk0 wrote: Oblast som vyberal podla velkosti mojej prvej. Tu som si vystrihol z papiera, vycentroval, permalinkoval..., no uvidime co z toho bude. :-)
Tak hlasim ze moja oblast je rozsirena o 4 dalsie a presne podla papierovych stvorcov.
Su to stvorce?? Prave som sa pozrel na svoje "AM dlazdice" (vyziadane pred rokom pomocou spermalinkov v Cartouche) a su to skor vodorovne obdlzniky s pomerom stran 9:7 :?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
fotrik wrote: Sakra, na tomhle foru nejde mazat prispevek? Misto edit jsem dal quote a ted se toho nemuzu zbavit... :(
Obyčajne áno, ak medzitým niekto iný nenapísal ďalšiu správu. Ale je aj možné, že to zablokovali, podobne ako profily užívateľov.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
lubokendra wrote:
MagicOfLA wrote:
GinBook wrote:A vyřešených 289 URek mám za 2 roky a ne za měsíc.
Tie 4k vyrovnam, coze o to, praca je daleko. Ale tiez mam len 280 UR za 2 roky.

Kde sa to asi tak realizoval? :)
No realizovat sa da v okoli BJ, kde nie su bing aerials a odbocky a cesty si znacim takto - cez tie URka (samozrejme okrem valcovania). Valcovat uz zacinam mat trochu strach, hlavne ked som parkrat po ulici ludom vosiel az do dvora (toto su asi sukromne ulice :lol: )
Tak to po TEBE som asi robil cestu, doslova paradne vyvalcovanu URkami? Lokalitu si už nepamätám. Ale kreslilo sa to dobre - síce zdĺhavo, ale deterministicky.

http://www.waze.com/forum/download/file.php?id=7822
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Zirland wrote:Jeden velký bordel v tom dělají. L5 bez CM kdo to viděl?
AFAIK toto je práve to obvyklé poradie (a nie ako to vídame u našich CM ;-)). 200k -> L5 -> žiadosť o CM.
Zirland wrote:
Radši ani se neptám, proč jsi vůbec L5.
Kto sa nepýta, ten sa nedozvie.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
guri211 wrote:Odteraz je možné požiadať o pridelenie AM prostredníctvom GPS súradníc. Po novom je potrebné zadať žiadosť nie cez fórum, ale cez tento formulár.

Ak máte nejaký nápad na zlepšenie / zmenu textov vo formulári, prosím dajte vedieť :)
Formular neobsahuje nutnost hlasit pocet najazdenych km. Editorov teoretikov nepotrebujeme!! Som presvedceny, ze editor potrebuje mat prakticke skusenosti s tym, co/kedy/preco a ako mu klient zahlasi na urcitom mieste na mape.
guri211 wrote:
tex232 wrote:Proč tam dávat 4 souřadnice? Žádáme přece o čtverec nebo obdélník ale ne nějaký patvar...
Je to najma kvoli ziadostiam v blizkosti hranic s inou self-management krajinou.
Pripadne pre oblast okolo nejakeho cestneho tahu ci obyvanej oblasti. Ako GinBook spomenul, dlho sme o to ziadali. A kedysi to aj bez problemov fungovalo. Takze konecne zas.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Upozornenie pre používateľov: finálny skript pluginu Waze Aerial Shifter sa sťahuje z internetu a je vlastníkom priebežne (raz za pár týždňov) upravovaný. Po obnovení stránky je offset niekedy nulový, niekedy ten predošlý. Ak si človek zvykne na to alebo to a má editor vo fullscreen režime a offset nevidí, môže sa ľahko popáliť.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
Last edited by foxitrot on Wed Apr 03, 2013 11:33 am, edited 2 times in total.
Reason: Zvyraznene. (lebo GinBook sa uz popalil, ja tiez, mozno aj ini (len sa este nepriznali :))
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Ľudkovia, prečo nám stále z požiadaviek vypadáva počet najazdených km? :???: :?:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Od začiatku som presadzoval AM hranice 3000 km a 3000 editov.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
tex232 wrote:Jak jsou prosím na tom ty žádsti. Stále jsem nic neznamenal.
Ako uz Guri spominal: su
guri211 wrote:...na dobrej ceste.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
vlado_s wrote:A čo tak ako to bolo doteraz?
Myslíš tie max. štyri permalinky? :wink:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1283 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).