Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by spoodyenator
foxitrot wrote: Ako pise vitj, pre Námestie Slobody v Prievidzi a okolite (prejazdne) ulicky je najvhodnejsie priradit Private Road segmenty. Je jedno, ci je to povolene len pre dopravnu obsluhu, alebo az po zaplateni "vjazdneho" - zatial to nevieme spravit lepsie a pre spoplatnene cesty zial existuje len jeden globalny priznak pre jednu celu republiku. A ak tam v lete postavia chlastanok alebo terasu s obcerstvenim, moze sa tam nahlasit docasna nebezpecna prekazka na ceste ;) alebo docasna uzavierka?
A neviem o tom, ze by u nas existovali nejake oficialne Private road a tym padom aj dopravne predpisy, tykajuce sa ich.

cize podla toho mozem nakreslit Private road po celom namesti nednu cestu vedla druhej a potom kolmo nane (taku sachovnicu) aby bola pokrita plocha kde sa da ist autom? :D sak ked nieje vyznacena ziadna cesta tak treba oznacit kazdu moznu nie...
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
foxitrot wrote: A neviem o tom, ze by u nas existovali nejake oficialne Private road a tym padom aj dopravne predpisy, tykajuce sa ich.
Predstav si ze ja o takych viem aj znamy ma stare majetky a prenajima tam budovy vlastni ich aj s pristupovou cestou i s dalsimi ulickami v objekte od hlavnej cesty je tabulka sukromny pozemok vstup zakazany. O aku cestu sa podla teba jedna.


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
Nie nahusto jedna hned vedla druhej alebo teda skus poradit kde ju zakreslit ked tam nieje ziadna cesta
Na podchod kde su schody a eskalator treba pouzit co tunel ci rampu

Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
nejak tak. sak ak chcem ist do banky ktora je v strede namestia nepojdem tam autom dam si navigovat napriklad k najblizsiemu parkovisku a prejdem tam pesi nepotrebujem aby ma navigoval az k banke lebo tam chcem ist i tak mi nenapise ze potrebujem specialne povolenie a kvoli tomu odparkovat auto a ist pre povolenie (ktore mi aj tak nedaju) na urad vedla banky aby som mohol ist potom autom az pri banku. sak stravil by som viac casu behanim pre povolenie ako zaparkovat na parkovisku vybavit v banke a ist prec
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
porubcan wrote:V cudzom meste vopred netusis či ti dalo výsledok na pešej zóne alebo kde je najbližšie parkovisko... V meste ktoré poznám je situácia iná, no nemôžeme robiť mapu na predpoklade, že užívateľ to tam pozna

Sent from my HTC One using Tapatalk
preto radsej necham pesiu zonu s tym ze dam tam zakaz odbocenia ako to hodit na Private road a niekto co to nepozna tam vbehne na znacke napisane ze vjazd spoplatneny a nevie ani kde sa plati a co potrebuje aby tam mohol ist sice ukaze kde je ciel ale naviguje k najblizsiemu miestu nie az na miesto na mape uz vidno dake tie parkoviska v okoli ktore su vyznacene
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message


Post by spoodyenator
Vsimol som si ze na iPhone mi navigacia ide podstatne tichsie ked je zobrazena ako ked je na pozadi. Ked ju dam do pozadia tak hlasitost je asi 2x taka ako ked bezi na popredi da sa to dako upravit?


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
mohol by niekto zmazat ČS Dolných Lefantovcach potreba L4

https://www.waze.com/sk/editor/?zoom=6& ... ks=1192393

pumpa je z technickych pricin zatvorena (vyprazdnena)
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
Chcem sa spitat preco sa pouzivaju cele nazvy ulic ako napr. SLOVENSKEHO NARODNEHO POVSTANIA a nie skratky SNP ako v inych navigaciach a vyhladavacoch a cely nazov sa nepise do alternativneho nazvu ulice. Bolo by to v klientovi prehladnejsie ako ked tam ma vypisovat cely nazov. Pri vyhladavani je jedno ci sa napise skratka alebo cely nazov najde aj jeden aj druhy sposob


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
Sak pouzivane "oficialne" skratky su napr. SNP, M. R. Štefánika a urcite kopu dalsich mohlo by sa zalozit dake vlakno kde sa vypisu na zaciatok skratky s celym nazvom ako sa pouzivaju bezne. Jedna sa mi o tie dlhe krkolomne nazvy ulic ktore svietia cez celu obrazovku


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message