Post by Warmiak
Dzieki za podpowiedz, nastepnym razem zwroce szczegolna uwage na podane nastawienia. Zazwyczaj jak ruszalem z miejsca to wszystko dzialalo ale po okolo 20-30 km tracilem zasieg. Jadac samemu nie zabadzo sie chcialo zatrzymywac i kontrolowac co sie dzieje gdy droga byla w miare przejazdna.
Warmiak
Posts: 70
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Wartburg87
Statystyki zawsze działają
Wartburg87
Posts: 34
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by wroSlaw
Rafallutynia wrote: Woop Woop i Wrocław się pojawił. A już traciłem nadzieje...
Pewnie dlatego że ja dzisiaj się pojawiłem w tych godzinach we Wrocku :) :lol:
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by wroSlaw
Zniwek wrote:Ewentualnie, wielokąt Wrocławia rozciągnięty jest właśnie aż w tamte miejsce :)
Mogę potwierdzić że ten wielokąt obejmuje też Siechnice (kilka km od Wrocławia). Dzisiaj miałem informacje że jest w pobliżu 21 Wazerów / 27 raportów. Zastanawiam się czy ja też byłem uwzględniony w tej liczbie skoro nie byłem na terenie Wrocławia.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by wroSlaw
Mam pytanie dotyczące osi liczba użytkowników. Dlaczego na osi na wykresach są różne skale i różne pomiary. Wiem że odświeżanie jest z różną częstotliwością i pomiary mogą być wtedy różne, ale dziwnie to trochę wygląda. Sprawdźcie na przykładzie Wrocławia.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by wroSlaw
:) właśnie dzisiaj przeglądając wykres na telefonie stwierdziłem że brakuje po prawej stronie wykresu osi z ilością użytkowników. Wiem że jest po lewej stronie ale na małym ekranie w przybliżeniu tego nie widać.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by wroSlaw
nanakara wrote:Czy to jest udział procentowy wszystkich segmentów danych dróg z ustawionym prędkościami?
Na wykresie mamy maj.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message