Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by spoodyenator
Napriklad aj oficialne nazvy na budovach niesu pisane cele http://img.tapatalk.com/d/14/04/19/u7ehavag.jpg
Podla toho by sa mohli pisat aj nazvy do klienta su kratsie a aj pre napriklad zahranicnych turistov prehladnejsie na porovnanie


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
pajdoom wrote:Prípadne miestne názvy (aj podľa policajtov má byť vodič znalý miestnych pomerov) ktoré sa inak čítajú a inak píšu:
Píše sa "Sídlisko Dargovských hrdinov", číta sa "Furča"
Miestne nazvy by som neriesil pouzivat nazvy casti obci ci miest "starych materi" asi nieje potrebne niektore maju aj viac pomenovani cize pisat napriklad tri pomenovania nieje prehladnejsie. Ide mi o prehladnejsie pomenovanie nie neprehladnejsie. Nazvy nad tych 25 znakov by som skratil a pouzil "rozsirene skratky" SNP, M. R. ŠTEFÁNIKA, (KAPITÁNA)-KPT... Treba spravit oficialny zoznam a ten pouzivat


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by SPRINTEROS
Prosim pomuze mi nekdo?waze mi uz 5den nenacita body ani v apce ani na netu ,v apce mam 4tisice neco a na netu 5 tis.neco.ale uz se to 4den nehybe a to jezdim jak drak. ..nevim co s tim..nenacetlo mi to ani bonbonek za pouzivani 4dny v tydnu,dekuji
SPRINTEROS
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by SPRINTEROS
Dekuji,,prave na netu na dashboard uplne dole mi to pise ze byla aktualizace pred 5 dny ,sem mel strach jestli sem si to neudelal sam ze sem zmenil naladu na Monster...jeste jednou dik
SPRINTEROS
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by stanleymlha
Ahoj, chtěl jsem přidat novou ulici v Příbrami, ale jako L1 ji nenapojím na již existující zamknutou na L2. Ne, že bych bez toho nemohl žít, ale takhle se ani nemám šanci se na L2 posunout.
stanleymlha
Posts: 1
Send a message

Post by stegy1993
Zdravicko:)

Dnes som si vsimol ze mi zmizli body z waze, ako aj z aplikacie tak aj z dashboardu.

V aplikacii mi pise ze pocitam vase prve mile a vase body 0, pricom ked to rozkliknem ukazuje mi normalne sede cukriky ktore som splnil, taktiez si aj naladu viem zmenit :) a zobrazuje mi aj stit.

Ked si dam zobrazit jazdy tak tie mi ukaze normalne ale dashboard neukazuje nic ani nuly ako ked sa prepnem na iny server.

Neviete co stym? :)
stegy1993
Posts: 12
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by stegy1993
ma5jkl wrote:
stegy1993 wrote:Zdravicko:)

Dnes som si vsimol ze mi zmizli body z waze, ako aj z aplikacie tak aj z dashboardu.

V aplikacii mi pise ze pocitam vase prve mile a vase body 0, pricom ked to rozkliknem ukazuje mi normalne sede cukriky ktore som splnil, taktiez si aj naladu viem zmenit :) a zobrazuje mi aj stit.

Ked si dam zobrazit jazdy tak tie mi ukaze normalne ale dashboard neukazuje nic ani nuly ako ked sa prepnem na iny server.

Neviete co stym? :)
zmizlo to vsetkym, kuk sem viewtopic.php?f=22&t=114679
Dakujem nevsimol som si to predtym :)
stegy1993
Posts: 12
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by Steinj
1. jedná se o historii zadávání pokud chceš odstranit klikneš na to "i" za adresou a tam se ti nabídne odstranit.
2. Hlídka stejně jako události zůstavá 15 min pokud někdo klikne na palec - poděkování prodlouží se o 15 min.
Steinj
Area Manager
Area Manager
Posts: 244
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times
Send a message
Iphone 5, Jb Ios7

Post by stewex
Zdravím po reinstalaci WAZE mi při např. pokusu o zadání ceny paliv píše že musím najet ještě 160 km. Přitom jsem již dorostenec a mám cca 6800 bodů.
Máte nějakou radu nebo mám najet znova těch 160km?
stewex
Posts: 8
Send a message

Post by stillman28
Jsem přihlášený 9 dní. Waze.com mi ukazuje přes 200 KM a aplikace v androidu mi tvrdí, že nemám najeto 160. Kde by mohl být problém?
stillman28
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message