Post by stewex
Zdravím po reinstalaci WAZE mi při např. pokusu o zadání ceny paliv píše že musím najet ještě 160 km. Přitom jsem již dorostenec a mám cca 6800 bodů.
Máte nějakou radu nebo mám najet znova těch 160km?
stewex
Posts: 8
Send a message

Post by stillman28
Jsem přihlášený 9 dní. Waze.com mi ukazuje přes 200 KM a aplikace v androidu mi tvrdí, že nemám najeto 160. Kde by mohl být problém?
stillman28
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by stillman28
OK, budu čekat, ale zatím mi píše, že mi chybí 28 km do 160 a to je blbost.

Statistiky jízd
Všechna hlášení 1
Kilometrů najeto 219.2
stillman28
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by SundanceCZ
Ahoj,

na silnici I. třídy máme dočasné omezení (práce na silnici, svedení do opačného pruhu a omezení rychlosti) už asi 2 roky a vypadá to, že další roky to potrvá. Standardně se dočasné omezení rychlosti do mapy nezadává, ale v tomto případě bych byl asi i pro výjimku. Jaký na to máte názor?
SundanceCZ
Posts: 714
Has thanked: 163 times
Been thanked: 91 times
Send a message

Post by SundanceCZ
Na silnici I/13 mezi Bílinou a Teplicemi (sesun svahu). Zadal bych odemčení přes editor a vezmu to z kamery auta :).
SundanceCZ
Posts: 714
Has thanked: 163 times
Been thanked: 91 times
Send a message

Post by SundanceCZ
Ahoj,

dotaz spíš na zkušenějšího editora.
Ulici, která má označení Zóna s dodatekem "vjezd pouze na povolení obce", byste označili jako běžnou ulici nebo jako soukromá cesta?
Mě tam samozřejmě navigace vedla a musel jsem to otočit a zajel si tak pár km :).
SundanceCZ
Posts: 714
Has thanked: 163 times
Been thanked: 91 times
Send a message

Post by SundanceCZ
porubcan wrote: Mon Jun 19, 2023 7:31 pm Za mňa private, ale chcelo by to viac informácií o konkrétnej situácii

 
Ahoj.
Když se podíváš na street view na segmentu
https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... =365622266
tak je to tam vidět. Mě to tam svedlo z hlavní (Karlštejnská), ale vlastně projet bez povolení nemohu. Pokud se shodneme, že je to na soukromou cestu, mohu tu zónu na mapě upravit.

 
SundanceCZ
Posts: 714
Has thanked: 163 times
Been thanked: 91 times
Send a message

Post by SundanceCZ
porubcan wrote: Tue Jul 11, 2023 8:34 am kde presne je hranica zony od Prazskej?
nedokazal som to nikde na streetview najst.
ak je tu slendrian zo strany spravcu cesty tak je problem, ze tu zonu nedokazeme urcit a v tom momente by som sa nebal spochybnit platnost takychto znaciek (budem tvrdit, ze som tam vosiel ulicou Na skalkach alebo Zahradni... vjazd odtialto ziadne "povoleni obce" nevyzaduje.

 
Je, v ulici Růžová (asi uprostřed). Takže ohraničení tam je.
https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... =144425326
SundanceCZ
Posts: 714
Has thanked: 163 times
Been thanked: 91 times
Send a message

Post by SundanceCZ
tak mi to nedalo a zeptal jsem se přímo obce Lety. Chtějí tím opravdu omezit vjezd vozidel nad 12t.

@Ivannii máš bod :D
SundanceCZ
Posts: 714
Has thanked: 163 times
Been thanked: 91 times
Send a message

Post by SundanceCZ
Ano, v tomto případě netýká :), nic neměníme.
SundanceCZ
Posts: 714
Has thanked: 163 times
Been thanked: 91 times
Send a message