Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by stillman28
OK, budu čekat, ale zatím mi píše, že mi chybí 28 km do 160 a to je blbost.

Statistiky jízd
Všechna hlášení 1
Kilometrů najeto 219.2
stillman28
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by SundanceCZ
Ahoj,

na silnici I. třídy máme dočasné omezení (práce na silnici, svedení do opačného pruhu a omezení rychlosti) už asi 2 roky a vypadá to, že další roky to potrvá. Standardně se dočasné omezení rychlosti do mapy nezadává, ale v tomto případě bych byl asi i pro výjimku. Jaký na to máte názor?
SundanceCZ
Posts: 714
Has thanked: 163 times
Been thanked: 91 times
Send a message

Post by SundanceCZ
Na silnici I/13 mezi Bílinou a Teplicemi (sesun svahu). Zadal bych odemčení přes editor a vezmu to z kamery auta :).
SundanceCZ
Posts: 714
Has thanked: 163 times
Been thanked: 91 times
Send a message

Post by SundanceCZ
Ahoj,

dotaz spíš na zkušenějšího editora.
Ulici, která má označení Zóna s dodatekem "vjezd pouze na povolení obce", byste označili jako běžnou ulici nebo jako soukromá cesta?
Mě tam samozřejmě navigace vedla a musel jsem to otočit a zajel si tak pár km :).
SundanceCZ
Posts: 714
Has thanked: 163 times
Been thanked: 91 times
Send a message

Post by SundanceCZ
porubcan wrote: Mon Jun 19, 2023 7:31 pm Za mňa private, ale chcelo by to viac informácií o konkrétnej situácii

 
Ahoj.
Když se podíváš na street view na segmentu
https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... =365622266
tak je to tam vidět. Mě to tam svedlo z hlavní (Karlštejnská), ale vlastně projet bez povolení nemohu. Pokud se shodneme, že je to na soukromou cestu, mohu tu zónu na mapě upravit.

 
SundanceCZ
Posts: 714
Has thanked: 163 times
Been thanked: 91 times
Send a message

Post by SundanceCZ
porubcan wrote: Tue Jul 11, 2023 8:34 am kde presne je hranica zony od Prazskej?
nedokazal som to nikde na streetview najst.
ak je tu slendrian zo strany spravcu cesty tak je problem, ze tu zonu nedokazeme urcit a v tom momente by som sa nebal spochybnit platnost takychto znaciek (budem tvrdit, ze som tam vosiel ulicou Na skalkach alebo Zahradni... vjazd odtialto ziadne "povoleni obce" nevyzaduje.

 
Je, v ulici Růžová (asi uprostřed). Takže ohraničení tam je.
https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... =144425326
SundanceCZ
Posts: 714
Has thanked: 163 times
Been thanked: 91 times
Send a message

Post by SundanceCZ
tak mi to nedalo a zeptal jsem se přímo obce Lety. Chtějí tím opravdu omezit vjezd vozidel nad 12t.

@Ivannii máš bod :D
SundanceCZ
Posts: 714
Has thanked: 163 times
Been thanked: 91 times
Send a message

Post by SundanceCZ
Ano, v tomto případě netýká :), nic neměníme.
SundanceCZ
Posts: 714
Has thanked: 163 times
Been thanked: 91 times
Send a message

Post by svito1982
Ahoj, mám otázku ako správne upraviť cestu keď od určitého úseku bude Zákaz v jazdu + dodatková tabuľa Okrem dopravnej obsluhy a Lesy SR atď. Momentálne ešte nie je osadená, len neviem ako to potom správne upraviť aby to bolo s kostolným poriadkom. Zmením od daného úseku na súkromnú cestu ?
 
svito1982
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by svito1982
Bew1One wrote: Mon Jul 26, 2021 9:30 pm Ahoj, v principu ano - v místě značky rozdělit a ten úsek "za značkou" nastavit jako soukromý. Pokud tam bude dodatková tabulka, znamená to, že šipka pro vjezd na segment by měla zůstat zelená. A na posledním segmentu "před" nastavit u-turn pro možnost otočení se.
A pak taky neméně podstatná informace - ta cesta leží v ČR nebo na Slovensku? To co jsem napsal výše platí pro cestu v ČR, je možné že na Slovensku to má nějaké "špecifiká".


 
Jedná sa o cestu na Slovensku.
 
svito1982
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message