Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by vlado_s
Díky za objasnenie. Myslím, že to povolené (nesprávne) odbočenie nemohlo mať súvis s tým odbočovacím pruhom.
Ešte by sme mohli dokresliť tie dve privátne parkoviská na Kýčerského.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Nakresli som tie dve pri Šancovej. Koniec Kýčerského som zmenil na jednosmerku, veď inam sa už nedá ísť...
Pred MIFI je tiež jedno, len si teraz nespomínam ako sa tam vstupuje.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
biglaci wrote:
vlado_s wrote:už som tam nejaký rok nešiel, ale v späťáku som si barikádu nevšimol :(
to zabarikadovali spolu s hrebendovou, asi pred 3 rokmi. odvtedy musim skoro dene robit 2km navyse... :)
Dnes som bol pozrieť viac ako viac v späťáku... je tam :)

biglaci, všimol som si, že Korabinského má obrátenú jednosmerku. Približne v strede je rozkopaná cesta, možno preto... Na konci ulice je fajné stúpanie :shock: Minimálne dočasne môžeš šetriť 2km denne ;)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
rozkopaná cesta bola dnes prekrytá kovovým platňami...ešte to bude musieť byť zneprejazdnené.
reťaze obúvaš preventívne alebo až keď sa sánkuješ smerom dolu ? :lol:
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
milo12 wrote:
foxitrot wrote:Ahoj milo12, chcel by som ta upozornit, aby si needitoval uplne vsetko, co ti pride pod ruku. Ta zvisla spojnica https://world.waze.com/editor/?id=&coun ... ,147605692 je pesi chodnik, polozeny mozno aj 5 metrov nad tou vodorovnou zasobovacou cestou okolo Billy ;)
Sorry, ako som nieco pokaslal, uz si nespominam preco som to editoval, len sa mi nieco mari, ze som opravoval nejake veci po vlado_s, ale nie som si uplne isty. Nesedia mi tam levely ciest, na to by som si dal bacha, je to divne. Oprav to pls. tak aby to bolo v poriadku.

Prijemne sviatky
Milo
Ja som tam iba narovnával segmenty. Keďže som bol uvedený ako posledný čo to aktualizoval, tak sa poukazuje na mňa a (opäť) nie právom. Spomínam si, že tam aj level 2. Ja by som odstránil junction.
oolcoo wrote:haha, cele to tam je riadne do... :lol: napriklad tu ides po vjazde do suterennej casti toho domu a tu si nasledne o par metrov vyssie na terse :)
To sa treba spýtať autora... Určite tie šípky medzi týmto segmentami nie sú správne, ale asi tam nechcel kresliť segmenty v dvoch vrstvách nad sebou ;)

Pekné sviatky všetkým.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Tá rampa je podľa mňa riadny úlet... Pre navigáciu je podstatnejší zmazaný príjazd.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
foxitrot wrote:Do garazi pod terasou? Nebol este zmazany. Zatial ani neexistoval. Bola to len posunuta rampa s levelom +1.
OK, tak som ho zakreslil.
Vráťme sa k terase: Ak bude terasa bez mena, príjazdy z pohľadu navigácie nemajú zmysel. Ak bude pomenovaná terasa ako Znievska, tak tieto segmenty by mohli byť bez mena (nie sú Znievska).
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
foxitrot wrote:
vlado_s wrote:tieto segmenty by mohli byť bez mena (nie sú Znievska).
Ak nie su oficialne Znievska, len "nejake parkoviskove cesty", pomenovanie kludne moze ist do prec.
Odstránené.
foxitrot wrote:Pomenovat ju by malo zmysel az pri definovani cisiel vchodov do panelakov - tie su teraz spravene na opacnej strane domov.
Neviem, z ktorej strany sú funkčné vchody. Čísla by mali byť tej strany.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Kontroloval som okolie a našiel som zdvojený segment, link 1 a link2. Prekrývajú sa v celej ich dĺžke. Majú zhodných editorov aj čas poslednej zmeny.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Najjednoduchšie je zmazať segment link 1
Nemazal som ho, keby si to chcel riešiť s pánom waze. V systéme je možno od 13.1. Nemám problém ho zmazať :)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message