Post Reply

Vložení požadované trasy podle bodů na mapě

Post by world_hzl4k46x
Dobrý den, jde do Waze vložit body do mapy, kterými potřebuji projet a následně aby mě Waze vedl touto trasou? Něco jako mají mapy cz. Děkuji za odpověď.
world_hzl4k46x
Posts: 1

POSTER_ID:17614111

1

Send a message

Post by ma5jkl
Jedina moznost je poukladat si tie jednotlive zastavky medzi oblubene a postupne sa dat navigovat pri kazdom prijazde do jedneho z cielov na dalsi z nich.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by MartinOstravak
skubko wrote:
world_hzl4k46x wrote:Dobrý den, jde do Waze vložit body do mapy, kterými potřebuji projet a následně aby mě Waze vedl touto trasou? Něco jako mají mapy cz. Děkuji za odpověď.
Aktualne Waze okrem ciela podporuje este 1 bod prejazdu (plan je pridat viacero). Dosiahnes to tak, ze sa das navigovat do ciela a potom das vyhladat ten bod prejazdu a das sa navigovat aj k nemu. Waze sa ta spyta ci to chces spravit ako novu cestu, alebo ako prejazd ;)...
mimochodem všimli jste si že když jedete kamkoliv a přitom chcete jako bod průjezdu zvolit sponzorované místo ( např. KFC na Servisní ulici s ikonkou KFC ) že začne navigovat přímo k němu a nezeptá se, zda to má být bod průjezdu .... dělá vám to taky ???
MartinOstravak
Posts: 217
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by MartinOstravak
hmmm... tak je problém někde ve Wazu - je zvláštní že když zvolím KFC "bez ikonky" , v pohodě přidá jako bod průiezdu, ale KFC "s ikonkou" začne navigovat jen tam jako novou trasu...
MartinOstravak
Posts: 217
Has thanked: 4 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by skubko
world_hzl4k46x wrote:Dobrý den, jde do Waze vložit body do mapy, kterými potřebuji projet a následně aby mě Waze vedl touto trasou? Něco jako mají mapy cz. Děkuji za odpověď.
Aktualne Waze okrem ciela podporuje este 1 bod prejazdu (plan je pridat viacero). Dosiahnes to tak, ze sa das navigovat do ciela a potom das vyhladat ten bod prejazdu a das sa navigovat aj k nemu. Waze sa ta spyta ci to chces spravit ako novu cestu, alebo ako prejazd ;)...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
MartinOstravak wrote:mimochodem všimli jste si že když jedete kamkoliv a přitom chcete jako bod průjezdu zvolit sponzorované místo ( např. KFC na Servisní ulici s ikonkou KFC ) že začne navigovat přímo k němu a nezeptá se, zda to má být bod průjezdu .... dělá vám to taky ???
jj, teraz som to testol, pravdu mas, tiez mi to robi... :?
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message