Post by vargosz
Ahoj @Mirasss01,
nahlášení tady nic neřeší, nejsme tu vývojáři, ani zaměstnanci s klíčky od systému. Na druhou stranu musím přiznat, že stejně není kam jinam to hlásit... Bohužel problémy s připisováním jízd/bodů nejsou nijak neobvyklé, čas od času se to stane. Waze o problému ví a co si pamatuju, tak to zatím většinou dali do kupy a body zpětně připočítali. Prostě tomu dej chvíli čas ;)
Díky.
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by VetchyKmet
Takže se ledy hnuly a dnes naskočily trasy za 6.8. až 10.8.2016.
11.-15.8. zatím chybí a 16.8. tam je.
Uvidíme, co bude dál, mám pocit, že trasy za 11.-15.8 jsou asi ztraceny,
Nevzpomínám si, že by někdy naskočily a zpětně se doplnily před už vysané datum.
Škoda, zrovna v té době jsem najezdil dost km a celkem by mne zajímalo, kudy tudy v Jizerkách jsem cestoval...
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
U mne ne!
Už asi 4 týdny body obdržené i body do další úrovně bezezměny, stejně tak i body a pořadí za týden.
Chci jen říct, že na bodech už dávno nebazíruju, alke štvou mne ty nazaznamenané trasy.
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
Asi měsíc a půl mám body stále beze změny, 114902. Body neřeším, jsou s tím potíže celé 4 roky, co Waze mám.
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by vitj
Trpělivost růže přináší :-) V tomto případě tedy body.

Ano, navigace je velmi náročná, bez držáku a autonabíječky není radno jezdit delší trasy.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
HQ hlasilo, ze to dnes opravili.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Spocklw wrote:
bures wrote:
Radejon wrote:No vyvojari sa asi nesnazia dostatocne alebo na to proste nemaju.Mne vzdy pripocitavalo len fakt ze priebezne a posledne tri tyzdne nic,kazdy druhy alebo treti den nejaka jazda chyba..bieda,fakt bieda
Je to bída. Mě málem odpojili elektriku, protože banka nevyměnila Waze body za peníze a tím pádem pak neodešly peníze e.onu. Pěkně mě to nadzvedlo.
Ne každý je L4 s EA po celé ČR jako ty. Mě od těch prvních výpadků taky chybí pěkných pár tisíc km a z toho jsem několik set najížděl schválně navíc nebo po horších trasách jen proto, abych si rozšířil nebo udržel EA a tam kde jsem potřeboval editovat. Nemůžu. Ve spojení s tím, jak se v poslední době chová editor mám chuť to celé nakopat do ... ať si s tím krámem edituje kdo chce.
A co takhle si požádat o AM?
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Ano, po reinstalaci se takto chová. chce to jen pár dnů vydržet a ikona se změní. Také jsem teď cumel s korunkou :-)
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by WC40WC
Ahoj, mě taky vše od 5.8. chybí.
WC40WC
Posts: 45
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by WC40WC
Je to divné, z 6.8. večer mám trasu načtenou, ale 200 km trasu z odpoledne ani tuk. Celkem mě to štve. Myslíte že se nacte dodatečně, nebo už mám smůlu?
WC40WC
Posts: 45
Been thanked: 8 times
Send a message