Waze se vyhyba spoplatnenym silnicim
Prestoze mam funkci "vyhnout se spoplatnenym usekum" vypnutou, Waze planuje trasu mimo dalnici.
Pred chvili jsem byl na ceste Praha - Liberec - Praha a porad mne navigace posilalala mimo D10.
Ted jsem zkusil naplanovat Praha - Hradec Kralove - vysledek podobny: mimo D11.
Zkousel jsem zapnout/vypnout funkci vyhnuti se spoplatnenym usekum, bez vysledku ale.
Ukoncil jsem proces Waze a opet nastartoval - take bez pozitivniho vysledku.
Je to globalni/znamy problem? Problem s klientskou aplikaci? Pouzivam verzi 4.46.0.1 pro iOS (iP X), ktera se aktualizovala 11.12
Pred chvili jsem byl na ceste Praha - Liberec - Praha a porad mne navigace posilalala mimo D10.
Ted jsem zkusil naplanovat Praha - Hradec Kralove - vysledek podobny: mimo D11.
Zkousel jsem zapnout/vypnout funkci vyhnuti se spoplatnenym usekum, bez vysledku ale.
Ukoncil jsem proces Waze a opet nastartoval - take bez pozitivniho vysledku.
Je to globalni/znamy problem? Problem s klientskou aplikaci? Pouzivam verzi 4.46.0.1 pro iOS (iP X), ktera se aktualizovala 11.12
Re: Waze se vyhyba spoplatnenym silnicim