Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by skubko
Na jednu vec Waze HQ uplne zabudlo... Cez vikend som mal navstevu, staznost, ze Waze bolo uplne nepouzitelne a museli pouzit inu navigaciu... Na Facebooku Waze nesleduju a aplikacia im nepovedala ani pop up message, ani spravu, ani im nenapisala, ze ide o Toll ked sa dali navigovat do BA. Nasledne som si povedal, ze pozriem preco.. Nenasiel som nikde nastavenie pre Toll (zrejme tak isto ako sa stazuje prispievatel vyssie). Ano, maju starsiu verziu Waze. Vacsina ludi co poznam (mimo IT) si aplikacie na telefonoch neaktualizuju velmi casto. Vela ludi nema data, pouziva ich sem tam ked treba (napriklad vynimocne navigovanie cez teraz nepouzitelne Waze :) )... Kazdopadne, vec, na ktoru narazam, ze Waze HQ zabudlo a mohlo/malo spravit, je poslat vsetkym ludom spravy do Inboxu, pripadne kludne email na vsetkych co email maju regnuty. Ziaden popup, ktory zjavne v starsich verziach nejde apod. Ale normalna sprava, ktora ludom vybehne v aplikacii, teda aj na pozadi ako notifikacia. Ta by ich informovala, ze budu dialnicne a musia si aktualizovat Waze na najnovsiu verziu a nastavit dialnicne. Lebo starsie verzie Waze robia iba blbosti, nic nehlasia a uzivatel nema ako vediet preco... A to, ze nahlasi UR nie je odpoved. Dovolim si tvrdit, ze 90% ludi nikdy ziadne UR nezaslalo a ani nezasle, pripadne ani nevie, ze nieco take tam je.... Ano, my sme spravili ako pise porubcan co sa dalo, ale vedenie Waze malo spravit viac...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message

Post by skubko
porubcan wrote:na druhej strane by som vobec nemal extremne ocakavania. spravu v inboxe v apke, rovnako ako nejaky mail, odignoruje 98% ludi rovnako ako nejaky popup...
No jo, s tym suhlasim, ludia vacsinou tieto veci ignoruju... Ale viac ignoruju tie reklamne pop up veci co vyskakuju podla mna, takze minimalne informovanost by sa podla mojho nazoru zvysila... A hlavne pri starych verziach, kde ziadne pop upy ani nevyskocili, sprava/email by tam dosli...
skubko
Country Manager
Country Manager
Posts: 259
Has thanked: 130 times
Been thanked: 70 times
Send a message