Post by MarekPavlik
Vyzkoušeno přestavení na třech zařízení (tři různé účty) a všude se ta volba Elišky musela zopakovat víckrát - někdy víc než pětkrát. Většinou to tam hodilo nějaký anglický hlas (ale nevyzkoušeno zda nejde jen o zmatení názvu), vždy po chvíli boje (není moc jasné čím se výběr "potvrzuje") se ale nakonec objevila.
Používám pouze upozornění na události na trase, vše je to moc pěkné, až na slovo "vámi", které je vyslovováno "vami" - většinou ve spojení že událost je "před vámi", ale mám pocit že už jsem to zaslechl i v jiné souvislosti. Jinak se stále občas ozve něco nového typu zpoždění apod., příjemné. S názvy ulic jsem jel jednou na zkoušku skrz Prahu a nebyl tam výraznější problém kromě klasických sdružení předložek pokud jsou v názvu ulice a s tím se pochopitelně asi nedá nic dělat.
Každopádně díky všem, ten anglický úsekový radar je snad definitivně pryč :-D a dojem pro spolucestující (ne že by byl rozhodující) je výrazně lepší, takže asi budou dále přibývat uživatelé.
MarekPavlik
Posts: 49
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by MarekPavlik
Malá drobnost, možná mluvnicky správně, ale vždy to u mne vyloudí úsměv: Odbočte vpravo do ulice Letenský tunel?
A pak také při příjezdu do cíle občas slovo "ulice" navíc, zvlášť když se člověk nechá navigovat na něco jiného, např. "ulice Ikea" je fakt vtipné.
MarekPavlik
Posts: 49
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by mbasic
Tak možná něco spíše k úvaze. Při čtení odboček, je trochu problém se zkratkama a tím jak jsou sjezdy popsány, například sjezd z magistrály v Praze "Karlovy Vary, Letiště, Letiště" nebo na obchvatu olomouce sjezd "směr OL" (Olomouc)

Pak takové chytáky jeko názvy ulic: "ČSL Armády"

Snad něco z toho bude přínosné.
mbasic
Posts: 1
Send a message

Post by Mefisto8
To je asi tím strojovým hlasem z Google. To se asi jen tak nezmění,ale jinak je jí rozumnět perfektně.
Mefisto8
Posts: 40
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by neutralista
Nemůžu najít Elišku.
neutralista
Posts: 2
Send a message

Post by neutralista
Nemůžu najít Elišku.
neutralista
Posts: 2
Send a message

Post by NouNejme
Tak Eliška stále ani v poslední verzi bety nefunguje, respektive jí stále nevidím (nick - nou Nejm)
NouNejme
Posts: 1
Send a message

Post by Pet_Sik
Nevidím Elišku :-( Pet_Sik
Pet_Sik
Posts: 1
Send a message

Post by PetaCZ
Při plánování trasy špatný název dálnice.
Špatně: Pojeďme přes Jižní spojka Praha a Dé jedna nula
Správně: Pojeďme přes Jižní spojka Praha a Dé deset
PetaCZ
Posts: 15
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by PetaCZ
U Kunratického lesa stále vyslovuje jako Ú Kunratického lesa
PetaCZ
Posts: 15
Been thanked: 1 time
Send a message