Post by sonam_
Καλησπέρα Νίκο, καλωσόρισες!
Θα είναι χρήσιμη λοιπόν η συνεισφορά σου στην περιοχή της Νότιας Αττικής καθώς γνωρίζεις καλά την περιοχή, καλή συνέχεια και για οποιαδήποτε απορία μη διστάσεις να μας ρωτήσεις.

Σχετικά με τα reports σου για τα έργα μέσα απο την εφαρμογή όπως περιγράφεις μετά απο λίγο εξαφανίζονται, υπάρχει τρόπος όμως μέσα απο τον editor για να μένουν περισσότερο στο χάρτη ως hazard, τέτοιου είδους μόνιμες προειδοποιήσεις κινδύνου έχουν τη δυνατότητα να βάζουν οι editors L5.
sonam_
Country Manager
Country Manager
Posts: 82
Has thanked: 22 times
Been thanked: 20 times
Send a message

Post by sonam_
Καλώς ήρθες Γιάννη! Για ότι είναι κλειδωμένο σε μεγαλύτερο Level υπάρχει το κανάλι Ξεκλειδώματα για οποιαδήποτε απορία μη διστάσεις να επικοινωνήσεις μαζί μας.

Μανώλης
sonam_
Country Manager
Country Manager
Posts: 82
Has thanked: 22 times
Been thanked: 20 times
Send a message

Post by sonam_
Καλωσόρισες Τριαντάφυλλε!
sonam_
Country Manager
Country Manager
Posts: 82
Has thanked: 22 times
Been thanked: 20 times
Send a message

Post by sonam_
Καλωσόρισες Τάσο!
sonam_
Country Manager
Country Manager
Posts: 82
Has thanked: 22 times
Been thanked: 20 times
Send a message

Post by sonam_
OpelCorsa87 wrote:Γειά σας ,

Είμαι ο Νίκος από περιστέρι αττική , μου σύστησε το waze οδηγός ταξί όπου και μου είπε τα καλύτερα.

Πρόσφατα ανακάλυψα πως μπορώ να κάνω και Edit μέσα σε όλα τα άλλα , έχοντας ένα μικρό κόλλημα και με το google maps (20.+++ πόντους), μου αρέσει να ασχολούμαι , γνωρίζω πολύ καλά σχεδόν όλο το αιγάλεω και μαθαίνω σιγά σιγά και το περιστέρι όπου μένω εδώ και ενάμιση χρόνο , οπότε σιγά σιγά θα κάνω πολλά EDIT , έχω αρκετές απορίες όπως για παράδειγμα με τι συχνότητα εμφανίζοντα τα EDIT στο προφίλ μου και στα πόσα γίνεσαι lvl 2....

καλός σας βρήκα. :D
Καλωσόρισες Νικο!

Τα edits και οι πόντοι συνήθως ενημερώνονται καθημερινά κάποιες φορές όμως καθυστερούν παραπάνω.
Πληροφορίες για το πότε έγινε το τελευταίο update υπάρχουν εδώ: http://status.waze.com/
Η Ελλάδα ανήκει στον international server (INTL)

Επίσης κάθε editor μπορεί να βρει πληροφορίες για τα edits του πληκτρολογώντας:
https:// www .waze.com/user/editor/ username
αντικαθιστώντας τη λέξη username με το δικό του. πχ. για σένα https://www.waze.com/user/editor/opelcorsa87

Για να γίνει κάποιος Level 2 χρειάζεται να κάνει 3.000 edits
Περισσότερες πληροφορίες θα βρεις εδώ: https://wiki.waze.com/wiki/Your_Rank_and_Points

Για οποιαδήποτε άλλη απορία μη διστάσεις να επικοινωνήσεις μαζί μας.
Καλό editing!
Μανώλης
sonam_
Country Manager
Country Manager
Posts: 82
Has thanked: 22 times
Been thanked: 20 times
Send a message

Post by steftz
Γεια σας wazers.
Με λένε Στέφανο, μένω στη Θεσσαλονίκη, είμαι εκπαιδευτικός, και χρησιμοποιώ GPS εφαρμογές πάνω από μια δεκαετία. Αν και άρχισα λίγο ανορθόδοξα, αφού πρώτα άρχισα την επέμβαση στους χάρτες, και μετά μπαίνω στην παρέα, ελπίζω οτι θα βοηθήσω και εγώ σε αυτή την προσπάθεια. Ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη από τους moderators για τα πιθανά λάθη που θα γίνουν σ' αυτή την προσπάθεια. Εύχομαι καλή δύναμη σε όλους για να πετύχουμε το καλύτερο.
Στέφανος Τ.
steftz
Posts: 1
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Szata76
Hi greek editors!

Does anybody have any news about that in Corfu, the road to the Achilleon palace is closed? I can't search for the greek news in lack of language skills.

Thanks, Ευχαριστώ.
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by Szata76
grkpete wrote:Szata76, Iraklis,

I did a quick look at the Kerkira/Corfu news sites and found some indications of weather related landslides/road blockages around 10/10/2016 (the UR was on the 20th), but nothing since then. The problems on the 10th were corrected the same day. If there was an official closure or long term problem, I think it would have come up in my search, but one can never be 100% sure...
Hi guys,

I closed the UR.
Thanks,
(Btw, on southeastern part of the island there are some untouched URs, but I don't have area there.)
Szata76
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1711
Has thanked: 251 times
Been thanked: 479 times
Send a message

Editor level: 6;
Area: Magyarország / Hungary ● Corfu (GR)
facebook.com/waze.hu

Post by ThanassisSt
Γεια χαρά σε όλους,

είμαι ο Θανάσης και πρόσφατα ανακάλυψα το waze. από μικρός είχα τρέλα με τα ταξίδια τους χάρτες και τη γεωγραφία, οπότε μόλις ανακάλυψα ότι μπορώ να σχεδιάσω τον κόσμο μας έπεσα με τα μούτρα.

Ζω και κινούμαι στην Αθήνα ( με ότι συνεπάγεται αυτό !!)

Χάρηκα πολύ,

Θανάσης
ThanassisSt
Posts: 1
Send a message

Post by tomsiou
Χαιρετώ όλη τη παρέα,

ειμαι ο Θωμάς, αλλιώς tomsiou, χρησιμοποιώ αρκετο καιρό το waze. Είναι ωραίο να έχεις τη δυνατότητα να επεμβαίνεις και να ξέρεις οτι με πληροφορίες σου κάποιοι κάνουν τη ζωή τους πιο εύκολη. Κινούμαι μεταξύ Βόλου Αθήνας και λιγο Χαλκίδας αλλα ειμαι φίλος των εκδρομών οποτε όπου μπορω βοηθάω.

Χάρηκα πολύ.

Θωμάς.
tomsiou
Posts: 1
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Send a message