Post by tex232
Chce to pár dní
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tmx643
Ahoj, nikde jsem to tu nenašel.
Jak je to s hlášením kolon a s úseky se sníženou rychlostí průjezdu, co se zobrazují v mapě?
Všiml jsem si, že jakmile zahlásím nějakou kolonu, naskočí do mapy omezená rychlost průjezdu, asi v daném segmentu silnice, obvykle mám pocit že 4 km/h. Takže jak to je?

Jaké rychlosti uvažuje waze po nahlášení: kolona / střední / velká / ucpáno? A jak to porovnává s daty, co má o rychlosti pohybu mobilů?
Změní se rychlost v daném úseku, nebo nějakou vzdlálenost před / za místem hlášení? Tj. mám hlásit na místě, kde kolona začíná (kde jsem se zastavil)?


Vedlejší otázka: Mám najeto asi 230 km (v dashboardu), body vidím v dashboardu, editoru i aplikaci, ale přesto mám v aplikaci stále dudlík (14 dní po registraci) a počet kilometrů v aplikaci se snižuje jen asi o 6 km denně. V dashboardu dudlík nemám, ale nevím, jestli tam jsem ho někdy měl. :)
tmx643
Area Manager
Area Manager
Posts: 97
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by tmx643
GinBook wrote: Zacnu od konce.

Ja bych klidne dudlik bral. ;-)
Ted vazne. 14 dni je celkem dlouho, ale diky tomu, ze to je (bylo) ted trosku rozbite, jeste chviku pockej. Pripadne to potlacime na support. V dashboardu dudlik neni, jen jedna ikona pro vsechny.
Tak to zabralo 24 dní a 650 km, než mě to posunulo na level 2... Je to trochu zpomalené... :)
tmx643
Area Manager
Area Manager
Posts: 97
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by tmx643
To mluvím o dudlíku v aplikaci, ten by měl být prvních 160 km, ne? A místo toho to zabralo uvedený čas a nájezd. Level dva teď označuju zmizení dudlíku.
Level 2 v editoru se změnil v pořádku.
tmx643
Area Manager
Area Manager
Posts: 97
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by tmx643
Ahoj, má nějaký význam pro výslednou navigaci, když má segment při normálním úrovňovém křížení jinou výšku?
Např. Václava Sedláčka v P4 - Michli
segment křižovatky na Budějovické

Nebo je to chyba?
tmx643
Area Manager
Area Manager
Posts: 97
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by tmx643
Je to i ve verzi z Play, ale nejede to, protože aplikace ridewith není pro ČR, jak bylo avizováno.
tmx643
Area Manager
Area Manager
Posts: 97
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times
Send a message
Attachments

Post by tmx643
kaga_cz wrote:Ano, a právě proto je tato možnost v klientovi implementovaná a kolony naskakují 3s po tom co je nahlásím.
Ahoj, tak to není, to zpomalení po nahlášení kolony se zobrazí jen v tvém telefonu. Není to tak, že v tom okamžiku by se rozsvítil segment v mapě i ostatním, to až na základě průjezdní rychlosti (a tam někdy stačí i jeden velmi pomalý člověk, jen to nevydrží moc dlouho).
tmx643
Area Manager
Area Manager
Posts: 97
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times
Send a message

Post by tomi163Cool
Ahoj, stiahol som si waze do HTC sensation, keď som pripojený cez wifi všetko funguje ak wifi vypnem a zapnem mobilne data navigacia sa tvári, že nemá prístup na internet a vypisuje "hľadá sa sieť". Nevie mi niekto poradiť čo sa s tým dá robiť. Ďakujem
tomi163Cool
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by tomi163Cool
porubcan wrote:
tomi163Cool wrote:Ahoj, stiahol som si waze do HTC sensation, keď som pripojený cez wifi všetko funguje ak wifi vypnem a zapnem mobilne data navigacia sa tvári, že nemá prístup na internet a vypisuje "hľadá sa sieť". Nevie mi niekto poradiť čo sa s tým dá robiť. Ďakujem
Zmen si default APN z wap na internet v nastavení mobilných dátových pripojení...

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Ďakujem za pomoc, zmenil som to a už všetko funguje.
tomi163Cool
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by tomidd
Zdravím, dával jsem formulářem žádost o AM a L3. Jak dlouho řádově trvá vyřízení?
Rád bych po okolí poupravoval speedlimity. Bohužel, tam kde by to bylo zrovna potřeba je často L2 málo.
tomidd
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 18 times
Send a message
Samsung Galaxy A70