Dobre. Zmazal som link 1 a skontroloval link 2. Spomenul som si, že link 2 nebol prejazdný na JV. Link 1 bol prejazdný tým (jedným) smerom. Live mapa neroutuje (a myslím na niekoho kto mi to ešte nevykričal).
Takéto choré správanie som si všimol hlavne keď nasledujúci segment je jednosmerka, ale nie len v tedy...
Mám zlú správu. Ak je v junction jeden segment zamknutý vyšším zámkom nemôžem zmeniť žiadnu konektivitu. Každá jedna zmena k lepšiemu (waze) pokazí 1-2 veci pre aktualizáciu máp.foxitrot wrote:Mam dobru spravu. V novej verzii WME editora uz zmeny farby connectivity sipiek nie su "transparentne" - zmena sipky sa okamzite sposobi zmenu selektovaneho segmentu (ak na to editor ma pravomoci) a ulozi sa donho, kto tu zmenu sposobil.
Takze dufam ze to je uz definitivny koniec "omylom" a "utajene" sposobenych zmien konektivity.
Potom editor, ktorý nie je na danom území AM, nemá šancu ukončiť segment v junction, kde končí zamknutý segment (+1+) a plnohodnotne aktualizovať mapu.
Už ani ako pôvodný autor nemám právo v takomto uzle zmeniť ani šípky segmentu čo som vytvoril Pekné polená hádže ujo waze pod nohy...
Už ani ako pôvodný autor nemám právo v takomto uzle zmeniť ani šípky segmentu čo som vytvoril Pekné polená hádže ujo waze pod nohy...
Túto značku som si dnes všimol, ale je zmerovaná k námestiu (zásobovanie stánkov). Mám pocit, že až takto dopoludnia nebola pootočená.
Teraz mi došlo, že také značky tam musia byť dve. Ja som dnes videl tú druhú - za zástavkou.
Tá čo je na fotke sa má vzťahovať ku BUS pruhu, alebo má znížiť emisie na Šancovej počas rannej špičky
Tá čo je na fotke sa má vzťahovať ku BUS pruhu, alebo má znížiť emisie na Šancovej počas rannej špičky
Bratislava - Cesta "zo" Senca
Dnes som upravil segmenty, aby v dotknutých junctions boli správne hlášky. Dávnejšie sme to tu riešili s Foxom a neskôr urobil úpravu Rajo, ale nič nepomohlo to. Prosím do najbližšej publikácie to nechať vyzrieť.
Dnes som upravil segmenty, aby v dotknutých junctions boli správne hlášky. Dávnejšie sme to tu riešili s Foxom a neskôr urobil úpravu Rajo, ale nič nepomohlo to. Prosím do najbližšej publikácie to nechať vyzrieť.
Máš pravdu, ten segment nie je označený tabuľami obce. Opravil som to.
Ja sa k tomu hlásim. Čo máš, prosím Ťa, proti pridávaniu skratky mesta k mestským oblastiam? Na tabuliach sú tieto texty na bielom poklade, no vo waze nič také nemáme...
2. pridávanie čísiel ciest I. a II. triedy je množstve tabúľ. To, že to nie je na všetkých je lajdáctvom správcov ciest. Dokonca sú aj také čo sú roky textami neaktuálne
PS: Neodvolával by som sa na pravidlá (wiki) Podľa dosť dávno prijatých predpisov sa zjazdy číslujú podľa kilometrovníkov, ale takých tabúľ je ako šafránu. Mám pocit, že prechodné obdobie končí tento rok.
PS2: Ako sa dohodneme, tak to všade opravím.
2. pridávanie čísiel ciest I. a II. triedy je množstve tabúľ. To, že to nie je na všetkých je lajdáctvom správcov ciest. Dokonca sú aj také čo sú roky textami neaktuálne
PS: Neodvolával by som sa na pravidlá (wiki) Podľa dosť dávno prijatých predpisov sa zjazdy číslujú podľa kilometrovníkov, ale takých tabúľ je ako šafránu. Mám pocit, že prechodné obdobie končí tento rok.
PS2: Ako sa dohodneme, tak to všade opravím.
OK. Ak sa takto dohodneme, nevidím problém to príslušne všetko upraviť/opraviť. Nemám problém doplniť aj čísla zjazdov, aj keď nie sú uvedené na tabuliach. Čo uviesť v prípade ak exit je na inú diaľnicu? Tu by číslo zjazdu a označenie diaľnice už mohlo byť mätúce, ale už teraz robíme výnimku pravidla čo sme práve dohodli
PS: Treba niečo upraviť vo wiki? Podľa štandardu označenie prvého cieľu býva ako posledné.
PS: Treba niečo upraviť vo wiki? Podľa štandardu označenie prvého cieľu býva ako posledné.
Re: Úmyselné a neúmyselné ničenie mapy