Post by vlado_s
Dobre. Zmazal som link 1 a skontroloval link 2. Spomenul som si, že link 2 nebol prejazdný na JV. Link 1 bol prejazdný tým (jedným) smerom. Live mapa neroutuje (a myslím na niekoho kto mi to ešte nevykričal).
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Takéto choré správanie som si všimol hlavne keď nasledujúci segment je jednosmerka, ale nie len v tedy...
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
foxitrot wrote:Mam dobru spravu. V novej verzii WME editora uz zmeny farby connectivity sipiek nie su "transparentne" - zmena sipky sa okamzite sposobi zmenu selektovaneho segmentu (ak na to editor ma pravomoci) a ulozi sa donho, kto tu zmenu sposobil.

Takze dufam ze to je uz definitivny koniec "omylom" a "utajene" sposobenych zmien konektivity. :)
Mám zlú správu. Ak je v junction jeden segment zamknutý vyšším zámkom nemôžem zmeniť žiadnu konektivitu. Každá jedna zmena k lepšiemu (waze) pokazí 1-2 veci pre aktualizáciu máp.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Potom editor, ktorý nie je na danom území AM, nemá šancu ukončiť segment v junction, kde končí zamknutý segment (+1+) a plnohodnotne aktualizovať mapu.

Už ani ako pôvodný autor nemám právo v takomto uzle zmeniť ani šípky segmentu čo som vytvoril :shock: Pekné polená hádže ujo waze pod nohy...
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Túto značku som si dnes všimol, ale je zmerovaná k námestiu (zásobovanie stánkov). Mám pocit, že až takto dopoludnia nebola pootočená.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Teraz mi došlo, že také značky tam musia byť dve. Ja som dnes videl tú druhú - za zástavkou.
Tá čo je na fotke sa má vzťahovať ku BUS pruhu, alebo má znížiť emisie na Šancovej počas rannej špičky ;)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Bratislava - Cesta "zo" Senca
Dnes som upravil segmenty, aby v dotknutých junctions boli správne hlášky. Dávnejšie sme to tu riešili s Foxom a neskôr urobil úpravu Rajo, ale nič nepomohlo to. Prosím do najbližšej publikácie to nechať vyzrieť.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Máš pravdu, ten segment nie je označený tabuľami obce. Opravil som to.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Ja sa k tomu hlásim. Čo máš, prosím Ťa, proti pridávaniu skratky mesta k mestským oblastiam? Na tabuliach sú tieto texty na bielom poklade, no vo waze nič také nemáme...
2. pridávanie čísiel ciest I. a II. triedy je množstve tabúľ. To, že to nie je na všetkých je lajdáctvom správcov ciest. Dokonca sú aj také čo sú roky textami neaktuálne :(
PS: Neodvolával by som sa na pravidlá (wiki) ;) Podľa dosť dávno prijatých predpisov sa zjazdy číslujú podľa kilometrovníkov, ale takých tabúľ je ako šafránu. Mám pocit, že prechodné obdobie končí tento rok.
PS2: Ako sa dohodneme, tak to všade opravím.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
OK. Ak sa takto dohodneme, nevidím problém to príslušne všetko upraviť/opraviť. Nemám problém doplniť aj čísla zjazdov, aj keď nie sú uvedené na tabuliach. Čo uviesť v prípade ak exit je na inú diaľnicu? Tu by číslo zjazdu a označenie diaľnice už mohlo byť mätúce, ale už teraz robíme výnimku pravidla čo sme práve dohodli ;)
PS: Treba niečo upraviť vo wiki? Podľa štandardu označenie prvého cieľu býva ako posledné.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message