Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by foxitrot
BlackReider wrote:
foxitrot wrote:
BlackReider wrote: asi delam neco spatne..
postup pristupu na "update map":
waze.com -> Live Map -> Update Map
Áno, všetci rozumieme, v čom je problém. Nie v tebe ale vo Waze programátoroch.
Pokračovanie neskôr, je to na dlhšie, visím na mobile.
JEEEE DEKUJUUUUUU
Server s adresou http://www.waze.com ma v pamati cestnu siet USA a Kanady (a nejake vyse dva roky stare zvysky ciest z ostatneho sveta).
Server s adresou http://www.waze.co.il ma v pamati cestnu siet Izraela.
Server s zatial neznamou adresou ma (alebo bude mat) v pamati cestnu siet Ciny.
Server s adresou http://world.waze.com ma v pamati cestnu siet zvysku sveta (vratane Europy).

Az do 'pred par tyzdnami' sa na hlavnej stranke dalo prepinat, v ktorej krajine sa clovek vlastne nachadza a trochu fungovala aj automatika presmerovania na spravny server/krajinu podla IPcky, odkial clovek navstivil Waze. Uz to nefunguje a na strankach chyba akakolvek zmienka pre novacikov o tom, ako je to vlastne usporiadane. Takze ak doteraz s tym mali problemy niekolki, odteraz mozno vacsina? :roll:
BlackReider wrote:postup pristupu na "update map":
waze.com -> Live Map -> Update Map
waze.com je vlastne http://www.waze.com - tu vznika tvoj problem. Samozrejme ako novy uzivatel o tom nemas ani tusenia...
Prakticky vsetko by si mohol pouzivat na http://world.waze.com s vynimkou Fora - waze forum na WORLDe v minulosti stale potrebovalo pridavat nejake autentifikatory do URL a po par hodinach sa odhlasovalo a nanovo ziadalo zadat meno/heslo (mozno sa uz tak nesprava).
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Dnes ma klient dobre vytocil. Bol som mimo dosahu signalu na mieste, kde sa mi v polke parkoviska koncila mapa. Nie je signal, takze klient "vyhladava siet". Podarilo sa mi pripojit na wifinu, sup - mapa sa doplnila, ale klient tvrdohlavo nadalej "vyhladaval siet" a nebol ochotny prepocitat trasu ani nic ine :evil:

To tak nenecham!
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Iste. Mam pre vas k dispozicii dve informacie. Jedna je, ze mame dojem, ze sa to uz roky neriesi (ani slovom, ani pismom) a druha ze myslim ze v 3.7.5.x release notes bola zmienka o nejakych fixoch v sietovej komunikacii, ale ani zmienka o GPS?
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by GinBook
Ed0147 wrote:za posledne 3 dni mi 2x "padlo" gps sposobom vyhladavam siet a pritom to bolo v centre mesta ...
vraciam sa spat k 3.6.0.0 verzii :( tato nova 3.7. je zase bug jeden na druhom.
Je to marný a dělá mi to už dlouho na všech verzích v poslední době.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Vypadá to jak VIR co se šíří z telefonu do telefonu, který znefunkční GPS a mobilní připojení. A jmenuje se to Waze. :)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Foxi, jistě se řeší tento problém na vyšší úrovni (doufám). Jsou nějaké informace, které by se daly poreferovat i tady?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Mám dojem, že to jsme nechtěli slyšet. :(
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by guri211
BlackReider wrote:2) casto mi pri spustene app pada sit operatora
dodatek: pouzivam samsung galaxi mini
Skus si pred spustenim Waze v aute vypnut WiFi. Ak si pripojeny k WiFi (napr. na parkovisku pred domom este chytas domacu WiFi) a nasledne stratis signal, Waze sa (nevedno preco) nevie prepnut na mobilnu siet, napriek tomu ze v inych aplikaciach funguje. Nepomoze ani restart Waze, pomoze jedine restart celeho telefonu.

Sprava sa mi to presne tak isto na Samsung Galaxy S2.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
fotrik, LiborA: Vdaka, skusim to podrobnejsie zdebugovat. Zrejme to bude nieco specificke u mna...
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
pleswi wrote:
guri211 wrote:fotrik, LiborA: Vdaka, skusim to podrobnejsie zdebugovat. Zrejme to bude nieco specificke u mna...
Pamatuji si že medik hlásil podobny problém v beta verzi nemas nejses taky betatesterům věřil bych tomu že v betě ani v následující to neopravili
Aha, dobre vediet ze to hlasil aj medik. Nie, robi mi to odjakziva (od 3.0 urcite, mam pocit ze mi to robilo aj na 2.4).
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia