[CZ]: Hlášení uzavírek

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, guri211, GinBook

Re: Nový systém uzavírek (zatím pro ČR)

Postby Tomas-CZ » Thu Feb 28, 2019 6:59 pm

Díky moc za informaci. Místo je již správně připraveno na zítřejší uzavírku.

bkv_ag wrote:Plzeň, uzavírka Studentské ul. (výpadovka na K. Vary) - 1.3.2019 do 30.6.2019
Zdravím, dle informací např. na stránkách kraje by měla být Studentská v úseku Krašovská - Žlutická obousměrně průjezdná pásem ve směru do centra. Jinak by byla nepřístupná pumpa ONO a obchody okolo kruháče.
Tomas-CZ [L5]
LC, CM Czech Republic
[ img ][ img ][ img ]
Tomas-CZ

Has thanked: 14 times
Been thanked: 10 times

Re: [CZ]: Hlášení uzavírek

Postby Tomas-CZ » Tue Dec 17, 2019 12:40 pm

Díky moc za informace. Nastavil jsem restrikci po aktualizaci mapy nebude navigováno tak jak je popsáno. ;)

bkv_ag wrote:Plzeň, křižovatka Klatovská x Kaplířova
Prosím o úpravu v této křižovatce. Bohužel jsem nedohledal přímo rozhodnutí takže jen oklikou. Dle krimi-plzen.cz "V období do 16. února 2020 bude na stavbě probíhat zimní přestávka, během níž v rámci dopravních opatření nebude možný přímý průjezd po Klatovské třídě z centra směrem na Litice a zároveň nebude umožněno levé odbočení z centra do ulice U Borského parku. Kaplířova ulice ale již bude po celou tuto dobu plně průjezdná.". Je tam i schema jak to má fungovat. Plus rozhodnutí města k cyklostezkám, kde je značení na Klatovské patrné.
Tomas-CZ [L5]
LC, CM Czech Republic
[ img ][ img ][ img ]
Tomas-CZ

Postby Tomas-CZ » Thu Mar 12, 2020 6:56 pm

jfstod :

Dobrý den,

Děkujeme za informace. Aktuálně se situací v ulici Husova je problém v tom, že nemáme stále věrohodnější data. Situace je na citlivém místě (větší provoz) nechceme zavírat ulici jen tak. A jak se zdá tak z informací ÚMO moudří taky nejsme. Každopádně situaci jsem nahlásil na JSDI. Snad nám ještě dodají přesnější informace.
O Koperníkově ulici jsem nedohledal informace žádné.

V tomhle případě kdyby informace v přesnějším rozsahu nepřišli budeme muset přistoupit na hlášení uživatelem, který místem projížděl okolo a nahlásí nám přesný stav situace, kterou můžeme pak průběžně změnit dle aktuální situace. Uzavírky jsme schopni průběžně nastavit a do 5 minut jsou aktuálně v mapě.

Ulice "U Letiště" je již nastavena včera.

V případě zájmu mi prosím s ulicí Husova a Koperníkova můžete zaslat na soukromou zprávu skutečný stav uzavírky až jej budete vědět případně to udělá někdo jiný.

Děkuji
Tomas-CZ
Tomas-CZ [L5]
LC, CM Czech Republic
[ img ][ img ][ img ]
Tomas-CZ

Postby TomasZmuda » Mon Apr 27, 2020 6:28 am

Ahoj,

chtěl bych se zeptat na zpracování formuláře pro uzavírky. Minulý týden jsem zadával 4 hlášení. První se týkalo prodloužení doby rekonstrukce silnic v Jinočanech a bylo hned druhý den vyřízeno. Zbylá 3 bylo zadání plánovaných uzavírek při dalších etapách oprav ulic Hlavní a Náměstí 5. května v Jinočanech. Ta zatím zadána nejsou (nebo je jen u segmentů v uzavírkách nevidím) a ve středu už začíná první etapa, která bude nejhorší se týče obslužnosti. Mohl by na to prosím někdo kouknout a zpracovat ať se alespoň částečně vyhneme kolapsu? ;-)

Díky moc!

Tomáš Zmuda
zastupitel v Jinočanech
TomasZmuda

Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time

Postby TomasZmuda » Tue Apr 28, 2020 11:57 am

Ahoj,

díky moc, z naší zkušenosti právě vyplývá, že na to kraj kašle a často se to tam neobjeví. Já jsem byl minule nařknut, že ty uzavírky píšu sem a ne do formuláře, tedy jsem využíval jej, ale budu tedy dávat sem. ;-)

Je možné ještě upravit ulici Ševčíkova, konkrétně https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... =179140699 upravit aby byla po dobu uzavírky (tedy do 1.6) obousměrná?

Díky!
Tomáš Zmuda
TomasZmuda

Postby TomasZmuda » Mon May 04, 2020 8:11 am

Můžu požádat ještě o uzavření segmentu https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... s=98494640 Také do 1.6.? Sice je již opravený, ale stavaři si dali zákaz vjezdu do půlky tohoto segmentu. Z Lidické na Hlavní je také zákaz, ale waze tam nyní naviguje, což je špatně.

Díky.
TomasZmuda

Postby tomidd » Mon May 25, 2015 10:03 am

Zdravím.
Mělník Labská.
tato uzavírka tam není a podle mne ani nebude. Zřejmě nějaká chyba ze systému.
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row&lon=14.45970&lat=50.37054&layers=389&zoom=6
Samsung Galaxy A70
tomidd

Has thanked: 6 times
Been thanked: 17 times

Postby tomidd » Mon May 25, 2015 1:39 pm

Prosím ještě upravit tuto uzavírku.
Uzavírka je pouze do ulice K Přívozu.
Ulice Českolipská je obousměrně průjezdná.
Dost to tam dělá chaos v navigaci.
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row&lon=14.46714&lat=50.37513&layers=389&zoom=6
Samsung Galaxy A70
tomidd

Postby tomidd » Mon May 25, 2015 2:56 pm

Takto OK
Samsung Galaxy A70
tomidd

Postby tomidd » Mon May 25, 2015 3:02 pm

Dotaz na stavební semafory.
Např dnes je mezi Liběchovem a Medonosy 5x stavební semafor, provoz jedním pruhem.
Z auta se mi je zadat nepodařilo, špatný mobilní signál. A stejně ta hlášení za chvíli zmizí. Přestože se tam buduje už několik týdnů. A ještě bude.
Jdou ty semafory "přišpendlit" na delší dobu? Bohužel ani tady všechny nejsou:
http://mapa.dopravniinfo.cz/default.aspx?LT=2&LD=25.5.2015&LTxt=St%C5%99edo%C4%8Desk%C3%BD%20kraj&l=-746412&r=-721160&t=-997489&b=-1009999&LZal=header_HlavniLeftMapa&s=&v1=&v2=&v3=&v4=&v5=&v6=&v8=1&v9=1&st=1,2,3,4,5&trideni=1&filtr=-1
Samsung Galaxy A70
tomidd

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia