Problem z edycją mapy? Opisz go tutaj.

Post Reply

Glinka (granica PL/SK)

Post by PREBEK
Często jeżdżę trasą Żywiec - Ružomberok i odwrotnie
Waze nigdy nie prowadzi, ba nawet nie przyjmuje do wiadomości, że istnieje przejście graniczne za Glinką. Jak mam ustawioną nawigacje to zawsze mnie ciągnie do przejścia w Korbielowie, zawsze do ostatniego momentu możliwości powrotu i jazdy przez Korbielów.
Waze przyjmuje do wiadomości istnienie tego przejścia dopiero 300 - 400 m przed przejściem.


https://www.waze.com/pl/editor?env=row& ... =356301183
PREBEK
Posts: 13
Has thanked: 4 times

POSTER_ID:2512747

1

Send a message

Post by Marcin_S
Cześć,

"Przeklikałem" całą trasę od Rajczy-Ujsoły-Glinka- przejście graniczne i nie znalazłem błędu. Być może, dane z przejazdów pokazują, że nie jest to najlepsza pod względem czasu przejazdu trasa. Jeżeli chcesz wymusić przejazd przez to przejście ustaw trasę a następnie dodaj punkt pośredni maksymalnie blisko granicy, np. miejscowość Novoť po stronie Słowackiej. Twoje przejazdy uzupełnią dane i jeżeli jest to lepsza trasa po jakimś czasie będzie ona proponowana - Waze musi się "nauczyć".
Pozdrawiam,
Marcin
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by PREBEK
Robię tak od dwóch lat. (mniej więcej od wtedy WAZE zapomiała o Glince)
Tak jak pisałem, nawet jak jestem w połowie Novoť to i tak mnie wysyła objazdami - dokładając około 40 km.
PREBEK
Posts: 13
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by PREBEK
Jadąc ostatnio tą trasą (Glinka jako punkt pośredni) WAZE mnie postanowiło wysłać w Milówce na objazd przez S1 przez laliki (tunel) na Słowację
PREBEK
Posts: 13
Has thanked: 4 times
Send a message