Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Udofon
pvo11 wrote:Tak se mi to podařilo nasimulovat i na live mapě:
https://www.waze.com/en-GB/livemap?lon= ... n=15.32627
Ako moze byt trasa 2 kratsia ako 1?
Udofon
Posts: 44
Has thanked: 20 times
Been thanked: 13 times
Send a message

Post by Vadi58
Ahoj, chcem sa spýtať skúsenejších, čo znamená toto hlásenie WME validatora, týkajúci sa nekorektného názvu obce Palárikovo - Ľudovítov.
Tu je report:
WME Validator Report
generated by Vadi58 on 2015-01-01

Report source: Šurany
Filter: duplicate segments and non-editable segments are excluded from this report.

Might be incorrect city name (only available in the report) (#24)
The segment might have incorrect city name: wiki
Consider suggested city name and use this form to rename the city: forum

Palárikovo - Ľudovítov - consider this city name: Palárikovo [remove a word] Summary
Total number of segments checked: 1075
Reported warnings - 3 (3‰)

To motivate further development please leave your comment on the Waze forum thread.

Thank you for using WME Validator!
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Mám verziu 1.1.4 vo Firefoxe.
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Ahoj všetkým! Hľadal som, ale akosi som nenašiel informácie o tom, či sa hlasová navigácia Waze dá pustiť z mobilu s Androidom do hansfree bluetooth slúchadiel ?
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Vďaka za odpoveď, ale ešte vôbec som sa v Nastaveniach Waze nestretol s výrazom "modrý zub". Kde presne to nájdem?
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Bóóže, takto dopadne človek, ktorý sa v ZDŠ-ke učil iba ruštinu :o Ale ani s Bluetooth som sa v Nastaveniach nestretol.
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
tak k tomu to som sa dopracoval a práve že ani vtedy mi neide hlas v BT, keď nemám povolený zvuk do telefónu. Pritom mi však ide napr. navigácia Navigon, či telefonické hovory.
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
porubcan wrote:Toto funguje/nefunguje ako na ktorom telefóne a danom BT hands-free... Mne napriek preferencii na "telefon" pocas hovoru, ktory ide cez BT, hrajú hlasky cez BT...

Sent from my HTC One using Tapatalk
Vďaka za odpovede ... no nepotešili ste ma :cry:
Takže summa summarum - môj mobil Sony XPERIA P si nerozumie s Waze v prepojení zvuku cez BT na Plantronics. Som smutný, ale ide sa ďalej.
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
Vadi58 wrote:tak k tomu to som sa dopracoval a práve že ani vtedy mi neide hlas v BT, keď nemám povolený zvuk do telefónu. Pritom mi však ide napr. navigácia Navigon, či telefonické hovory.
Aby som nadviazal na ten svoj problém s prenosom hlasových povelov Waze v BT v mojom SONY Xperia P - že nemám žiaden hlasový výstup do BT. Teraz na sviatok práce som mal cestu na Moravu, takže som si nastavil ciel navigácie aj v Navigone a aj vo Waze s tou kacírskou predstavou, že budem pozerať Waze a počúvať Navigon (ten totiž ide cez BT). A stal sa zázrak :shock: Zrazu som v BT počul navigačné príkazy slečny z Waze. Tak som otestoval - vypol som Navigon ... a znovu som počul prd. :x Po opätovnom zapnutí a behu Navigonu na pozadí (i bez zadania konkrétneho cieľa) zase fungovala hlasová navigácia Waze v BT.
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message

Post by Vadi58
DaV_003, aký máš mobil a BT?
Vadi58
Area Manager
Area Manager
Posts: 645
Has thanked: 131 times
Been thanked: 86 times
Send a message