Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by olco_107
taktiez sa mi objavila jazda z casu okolo 8 hodiny rannej z utorka
olco_107
Posts: 158
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Pali65
Poslednú trasu mám z 1. júna, robí to len mne, alebo sa niečo deje?

Nevidím ani moje URka... :evil:
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by petk0
foxitrot wrote: Moj archiv ma momentalne jazdy za poslednych 117 dni,
117 dni? Nemas tam preklep? Pretoze ja mam sice v archive cez 200 podstranok, ale zobrazi to len posledne 3 tyzdne, cize tych 17 a nie 117... :-( Nestiham si to rucne ukladat, vela tras sa mi stratilo, stracam tak aj moznost editovat useky, ktore som valcoval a pre nejaku zahadu sa stratili bez stopy.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Mne este stale chybaju Editable Area z konca oktobra. Isli tak 2 dni a potom nic. Ale ako vidno v archive boli:

http://img855.imageshack.us/img855/9903/eafilakovo.jpg
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
jansimo wrote:nejake novinky? stare cesty stale nejdu nacitat ...
Mne sa vsetky starsie trasy zmazali a mazu sa automaticky priblizne po mesiaci aj nadalej. Predtym som mal dostupnych celych 8mesiacov, od prvej jazdy, ale ako sa robili velke zmeny a zrusil sa stary editor, zrusili aj archiv prejdenych tras. Ak si chcem odlozit trasu, tak si stlacim printscreen a ulozim to uz len ako obrazok. Poslednu trasu, ktoru si dokazem zobrazit teraz je z 12.12.2012, cize je to uz menej ako mesiac... :(

Mazanim tras prichadzam o moznost zakreslit veci, ktore som presiel, ale waze asi o to nema zaujem. 3 tyzdne na archiv je velmi malo. Neviem preco to mazu, mohli mi to radsej posielat na mail, ako mazat. ... :(
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by pkuba
Já jsem válcoval 10.7. - nic se neuložilo, dokonce ani projetá trasa.
Včera 11.7. neuložilo se ani válcování ani projeté trasy.
Dnes se ráno provedla aktualizace na 3.2.1.0 a válcování vůbec nešlo (nezobrazovala se válcovaná trasa). Dokonce se pozice snažila za každou cenu držet nejbližší komunikace, takže přeskakoval mezi 3 nejbližšími.
pkuba
Posts: 29
Send a message
3.1.2.8 beta

Post by pkuba
Mně se nenačítají trasy od 3.7.
V úterý 7.8. Jsem taky válcoval na Chebsku, v mobilu se trasy zobrazují, ale editor je nevidí.

Nexus JB 4.1.1 Tapatalk
Waze 3.2.2.2
pkuba
Posts: 29
Send a message
3.1.2.8 beta

Post by pleswi
Kdyz se mi to stalo vcera domnival jsem se, ze by to mohlo mit jen veeeeelke zpozdeni kvuli generovani slibenych map ke vcerejsimu datu, ovsem mapy nikde a ted kdyz koukam na status tak jeste chvili nebudou. Uz me to ani neprekapuje ze amici zase maji vsechno v cas :D Jsem zvedavej jestli nekde vystouraj ty vcerejsi pripadne dnesni jizdy, jinak se k tomu vcerejsimu useku zas chvili nedostanu a to ho chci opravit uz pekne dlouho :D
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by pleswi
Pred nejakou chvili se mi v dashboard objevila trasa z uterniho rana (cca 7:50 - 8:50) zpatecni trasa a dalsi uterni ovsem zatim nikde a o dnesku nemluvim ale aspon prvni vlastovka
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by pleswi
Dnes rano naskocili jizdy z uterniho odpoledne / podvecera, nocni jizdu a jizdy ze stredy zatim nikde ale doufam ze budou nasledovat :)
pleswi
Posts: 230
Has thanked: 3 times
Send a message