בנסיעה זאת - מסלול ללא כבישי אגרה

רעיונות לשיפור האפליקציה
Forum rules
ברוכים הבאים לפורום וייז. אנא שמרו על חוקי הפורום. לפני פתיחת דיון חדש חפשו פתרון לבעיה בדף שאלות נפוצות. אם לא מצאתם תשובה, קראו כאן את חוקי הפורום. כמו-כן מומלץ לקרוא על פורומי הקהילה כדי להכיר את הפורום באופן כללי.
שימו לב, הפורומים מנוהלים ע"י קהילת משתמשי ווייז בארץ. לתמיכה טכנית ניתן לפנות גם לצוות התמיכה של החברה דרך דף התמיכה.
לדיווח על בעיה במפה לחץ כאן. לדיווח על בעיה באפליקציה לחץ כאן.

זה המקום לרעיונות שלכם לשיפור האפליקציה.
הרעיונות המוצלחים יועברו לידיעת צוות הפיתוח ואולי ישולבו בגרסאות עתידיות של ווייז.
אנא הקפידו לבצע חיפוש לפני פתיחת דיון חדש - רוב ההצעות הטובות הועלו כבר בעבר. אנא בצעו חיפוש בפורום ישראל וכן בפורום הישן.
לידיעתכם, קיים גם פורום uservoice בו הנכם יכולים לחפש ולרשום הצעות.
לידיעתכם - צוות ווייז אינו נוהג להגיב על ההצעות ואינו מתחייב ליישם אותן.

בנסיעה זאת - מסלול ללא כבישי אגרה

Postby readme2 » Thu Jul 18, 2019 4:33 pm

כמשתמש על בסיס יומי בכבישי אגרה לנסיעה לעבודה אני מעדיף את ההגדרה של להציע לי נסיעה עם כבישי אגרה כברירת מחדל. לפעמים אני מוצא שנסיעה ספציפית שאינה שגרתית היא כדאית יותר ללא כבישי אגרה.
הבעיה שאם לא אבטל את האישור בהגדרות לנסיעה בכבישי אגרה, במקרה של חישוב מסלול מחדש האפליקציה תכוון אותי באמצע הדרך למסלול עם כביש אגרה למרות שהמסלול הראשון שבחרתי היה ללא כבישי אגרה.

זה קרה לי מספר פעמים. מספיקה פניה לא נכונה, עומס קל שנוצר, או איבוד רשת על מנת שיחושב מסלול מחדש, ואז האפליקציה חוזרת להתעקש על מסלול עם אגרה, גם כשכבר אין בזה הגיון משום שהתקדמתי כבר בכיוון אחר .הרי שהאפליקציה לא מביאה בחשבון שכבר השקעתי זמן וכסף בהגעה לנקודה בה בוצע החישוב מחדש, ושאמנם הנסיעה בכביש אגרה אולי עדיין מהירה יותר, אך היא ללא ספק כבר פחות משתלמת מההצעה המקורית לנסוע בכביש אגרה, והרי שהחלטתי שגם היא לא מתאימה לי.

כניסה להגדרות לפני ואחרי הנסיעה בשביל שינוי חד פעמי אינה נוחה.
אילו היה כפתור או תיסת סימון שיאפשרו לי בתחילת הניווט לבקש שבנסיעה זאת לא יוצעו לי מסלולים הכוללים כבישי אגרה היה אפשר לפתור את הבעיה.

לחילופין, וייז 'תבין' מהבחירה שלי במסלול ללא כבישי אגרה שזאת העדפתי ולא תנתב אותי למסלולים המכילים כבישי אגרה במקרה של חישוב מסלול מחדש.

אפשר גם להרחיק לכת ולתת לי בהגדרות לבחור את הפרש הזמן בדקות ביתרת הנסיעה שהחל ממנו האפליקציה תשוב להציע לי מסלולים עם כבישי אגרה למרות הסימון בתחילת הנסיעה, למקרה של פקק בלתי צפוי שהתהווה במהלך הנסיעה.
readme2

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: בנסיעה זאת - מסלול ללא כבישי אגרה

Postby gad_m » Thu Jul 18, 2019 5:29 pm

ברוך הבא לפורום,

באייפון, ההגדרה למסלול עם/בלי כבישי אגרה, זמינה גם ממסך ״מסלולים״ (חישוב מסלולים חלופיים). אומנם זו הגדרה כללית ולא עבור הנסיעה הנוכחית, אבל זה מקל מעט.

בברכה,
גדי

נ.ב. ממליץ לקרוא את הכתוב באדום למעלה. מה שנכתב כאן לא מגיע לעובדי חברת וייז.
מנהל ארצי ואזור רמת גן, בני ברק, גבעתיים
gad_m
Country Manager
Country Manager

Has thanked: 926 times
Been thanked: 1098 times

Return to מחשבות והצעות - אפליקציה בלבד!