Post Reply

Hibás működés

Post by ZsoltDeli
Kedves Csoporttársak!
Egy LG K4-es új telefonon össze-vissza működik az alkalmazás. A fő gond a navigációval van, egymás után gyorsan ellentétes utasításokat ad, oda is kéri hogy forduljon a felhasználó, ahol nincs utca. Ezen kívűl a sebességmérés mutat rossz adatokat. Olyan, mintha késne, de gyakran többet mutat mint a valóság, sokkal.
Sajnos az Android számát nem tudom, de a telefon csak néhány hetes és kezdetektől ilyen poblémák vannak.
Valaki tudna segíteni, hogy hogyan tovább?
Köszönöm a segítséget!
ZsoltDeli
Posts: 2

POSTER_ID:17398239

1

Send a message

Post by ZsoltDeli
Köszönöm, megpróbálom.
ZsoltDeli
Posts: 2
Send a message

Post by wenton510505
Ops! Bocs, most olvastam el trivia211 bejegyzésében közölt linket... Így már értem! (Bár a hang navigáció hiányosságára ez nyilván nem magyarázat)
wenton510505
Posts: 2
Send a message

Post by wenton510505
Tisztelt Szakértők!
Olyan problémám van, hogy a Waze nem hajlandó autópályára tervezni az utat! Hiába állítom be az autópálya és a fizetős utak engedélyezését, nem teszi. Sőt egyébként a hangos bemondásával is problémám van: mondja, hogy "a következő kereszteződésnél", de nem mondja, hogy jobbra - balra vagy mi. Androidos telómon korábban nem volt ilyen probléma, tegnap így működött. Még annyit, hogy töröltem és újratelepítettem (újra bejelentkezéssel) a Wazet, de ugyanez maradt a probléma.
Köszönöm, ha van tanács, mit tegyek?
wenton510505
Posts: 2
Send a message

Post by vequalsdividedt
BertoldNagy wrote:Sziasztok!
Miért csinálja :?: , h fut a Waze, jön egy bejövő hívás és ledobja a hálózatot. Mikor befejezem a beszélgetést, nem találja meg újra, csak, ha újraindítom...

Válaszokat, előre is köszönöm!
Ne LTE-n netezz, tedd 3 vagy 2G-re. Egy próbát megér, és ha minden igaz be is jön. ;)
Egyébként ez nem waze hiba.
vequalsdividedt
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 870
Has thanked: 147 times
Been thanked: 283 times
Send a message
NOBODY KNOWS EVERYTHING. Here, we all know something and and together we will know more.
http://www.bonex.hu/12.png

Post by trivia211
Szikra wrote: Így van és ezt kihasználva, úgy lett beállítva, hogy mindig szóljon! ;)
Az M1/M7 kihajtó első traffipaxnál 10 km/h felett szólnia kellene.
trivia211
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 496
Has thanked: 98 times
Been thanked: 133 times
Send a message

Post by trivia211
SzekiTomi wrote:Bizonytalan a trafi hangos figyelmeztetése. Sok helyen (vannak állandó pontok) nincs hangos figyelmeztetés, csak a képernyőn megjelenő nagy zöld mezős üzenet. Ilyen pl. az M1-M7 közös kivezetőjén az első VÉDA. Csak nálam probléma, vagy ez általános? Nagyon könnyű belefutni ismeretlen úton ha nem nézem állandóan a kijelzőt.
Csak akkor van hangos figyelmeztetés, ha gyorsabban mész a megengedettnél a figyelmeztetés megjelenésekor.
trivia211
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 496
Has thanked: 98 times
Been thanked: 133 times
Send a message

Post by trivia211
Diesellokomotive wrote:Fontos figyelmeztetést tettek közzé a magyar autósoknak: https://rd.hirkereso.hu/rd/30230344?partner=android
Ez valahogy elkerülte a figyelmemet... Volt üzenet arról az appban, hogy megváltozik a működési elv? Csak olyanra üzenetre emlékszem, hogy lehetőség van beállítani matricákat.
trivia211
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 496
Has thanked: 98 times
Been thanked: 133 times
Send a message

Post by sztanozs
Sziasztok! Vasárnap nem tudtam üzemanyag árat frissíteni az Angyalföli kocsiszínnel szembeni Shell kúton. Általános térképhibának jelentettem (nem találtam jobb opciót), de azóta eltűnt. Be voltam rendesen jelentkezve, és nem baby wazzer rangom van...
sztanozs
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message