Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

kruhac Šternberk

Post by jirys
Na kruhaci kdyz jedu od Opavy na Olomouc porad hlasi odbocte vlevo , podiva se nekdo na to ?
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times

POSTER_ID:16951099

1

Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by Grepa
Tebe ještě nenaučili permalink? ;)
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Jestli myslíš KO ve Šternberku na II/46 a III/44426 tak ten na simulaci hlásí čísla exitů. Pravoúhlé hlášky se občas objeví v pohraničí, kde se míchají pravidla sousedních států.

Edit: Oprava jména města pod odkazem na Šternberku
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Last edited by Grepa on Tue Aug 06, 2019 6:18 pm, edited 1 time in total.

Post by Grepa
Dobře, nejde poznat, že píšeš z mobilu :).

Druhý možná důvod, kdy se ve vnitrozemí CZ objeví pravoúhlé hlášky na standardním KO, je výpadek datového spojení se serverem. Trasa načtená před výpadkem má všechny hlášky v originálním verzi (na standardním KO jsou pravoúhlé). A třetí je epidemický kolaps Waze, kdy se objeví velký počet takových hlášek na území CZ, ale ten teď není hlášený. Ani na ten KO ve Šternberku není jiné hlášení o pravoúhlých hláškách. Každopádně díky za info a zpozorníme ;).

Píšeš, že to "pořád hlásí". Jsi si jistý, že máš před KO dobrý GSM signál a datové spojení. Nejezdím tam často, ale mám pocit, že když se sjíždí dolů s Ecce Homo bývalo pokrytí na II/46 slabší. Také je ojediněle špatná zkušenost se zachycením nějaké nezabezpečené wifi-ny a prodlevě při zpětném přechodu zpět na mobilní data. Tento problém s wifi se objevuje i při odjezdu z místa, kde mám známou wifi, ale její signál už slábne (např. doma, v práci a pod.).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Také jezdím na T-mobil. Mám v paměti něco takového, že tu byli problémy s hláškami na výše položený radar právě pro nízkou intenzitu - kvalitu datového spojení. IMHO cca v tom místě předává jeden vysílač spojení na druhý. Také jsem míval problém s přechodem wifi-GSM, ale teď jezdívám z Waze jen na wifi a je klid ;). Používám wifi hotspot.
Jestli tam jezdíš častěji a máš na test čas, zkus před KO přepočítat trasu a uvidíš jestli máš dostatečné spojení na server a jestli pak budou hlášky pravoúhlé :).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by jirys
Ja to pisu z mobilu a tady mi nejde nic zadat ale je to Sternberk kruhac , ne Stramberk ...
Je to celkem dost daleko od hranic ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
Dik za info , signal jsem nezpozoroval ze by vypadl mam t-mobile priste budu davat pozor . Wifi vypinam kdyz jedu , mobil mi hodne hlasil jestli se nechci pripojit na wifi tak to vypinam .
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2