Post Reply

kruhac Šternberk

Post by jirys
Na kruhaci kdyz jedu od Opavy na Olomouc porad hlasi odbocte vlevo , podiva se nekdo na to ?
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times

POSTER_ID:16951099

1

Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by Grepa
Tebe ještě nenaučili permalink? ;)
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Jestli myslíš KO ve Šternberku na II/46 a III/44426 tak ten na simulaci hlásí čísla exitů. Pravoúhlé hlášky se občas objeví v pohraničí, kde se míchají pravidla sousedních států.

Edit: Oprava jména města pod odkazem na Šternberku
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Last edited by Grepa on Tue Aug 06, 2019 6:18 pm, edited 1 time in total.

Post by Grepa
Dobře, nejde poznat, že píšeš z mobilu :).

Druhý možná důvod, kdy se ve vnitrozemí CZ objeví pravoúhlé hlášky na standardním KO, je výpadek datového spojení se serverem. Trasa načtená před výpadkem má všechny hlášky v originálním verzi (na standardním KO jsou pravoúhlé). A třetí je epidemický kolaps Waze, kdy se objeví velký počet takových hlášek na území CZ, ale ten teď není hlášený. Ani na ten KO ve Šternberku není jiné hlášení o pravoúhlých hláškách. Každopádně díky za info a zpozorníme ;).

Píšeš, že to "pořád hlásí". Jsi si jistý, že máš před KO dobrý GSM signál a datové spojení. Nejezdím tam často, ale mám pocit, že když se sjíždí dolů s Ecce Homo bývalo pokrytí na II/46 slabší. Také je ojediněle špatná zkušenost se zachycením nějaké nezabezpečené wifi-ny a prodlevě při zpětném přechodu zpět na mobilní data. Tento problém s wifi se objevuje i při odjezdu z místa, kde mám známou wifi, ale její signál už slábne (např. doma, v práci a pod.).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Také jezdím na T-mobil. Mám v paměti něco takového, že tu byli problémy s hláškami na výše položený radar právě pro nízkou intenzitu - kvalitu datového spojení. IMHO cca v tom místě předává jeden vysílač spojení na druhý. Také jsem míval problém s přechodem wifi-GSM, ale teď jezdívám z Waze jen na wifi a je klid ;). Používám wifi hotspot.
Jestli tam jezdíš častěji a máš na test čas, zkus před KO přepočítat trasu a uvidíš jestli máš dostatečné spojení na server a jestli pak budou hlášky pravoúhlé :).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by jirys
Ja to pisu z mobilu a tady mi nejde nic zadat ale je to Sternberk kruhac , ne Stramberk ...
Je to celkem dost daleko od hranic ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
Dik za info , signal jsem nezpozoroval ze by vypadl mam t-mobile priste budu davat pozor . Wifi vypinam kdyz jedu , mobil mi hodne hlasil jestli se nechci pripojit na wifi tak to vypinam .
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2