Nowy na Waze - przedstaw się

[ img ]

Moderators: redviper26, mousepl

Re: Nowy na Waze - przedstaw się

Postby world_a6elqoi3 » Mon Dec 23, 2013 12:50 pm

Witam. Grzegorz z Leszna (woj.wielkopolskie). Często kursuję do Poznania, Wrocławia i Gorzowa wlkp. Waze od trzech dni ciągle mi towarzyszy w drodze i tak już zostanie. Edytuję drogi itd. Pozdrawiam i zapraszam do znajomych ;)
world_a6elqoi3

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby world_a6elqoi3 » Mon Dec 23, 2013 12:50 pm

Eee... Powiedzcie mi jeszcze gdzie mogę tą nieestetyczną nazwę użytkownika zmienić..
world_a6elqoi3

Postby world_a6elqoi3 » Fri Dec 27, 2013 6:24 am

Na chwilę obecną dodałem już około 100-150 ulic bo w Lesznie straszna bieda jeśli chodzi o mapkę. Przydaje mi się doświadczenie jakie nabyłem w pracy gdyż przez 4 lata pracowałem w poczcie polskiej jako kierowca więc topografia moich okolic jest mi znajoma. Pozdrawiam
world_a6elqoi3

Postby world_a6elqoi3 » Fri Dec 27, 2013 9:38 pm

Zrobione, sprawdź czy o coś takiego Ci chodziło. Jeśli tak to jakie ma to znaczenie czy w każdym segmencie ronda jest nazwa, czy wewnątrz niego jest punkt orientacyjny o nazwie tego ronda?

Odnośnie nazwy użytkownika o którą wcześniej pytałem to niestety pod podanym linkiem są screeny ze starej wersji aplikacji i nijak się to ma do aktualnej gdyż nie ma tam czegoś takiego jak "Submit".

I przy okazji mam jeszcze jedno pytanko, jak wymusić aktualizację mapy w telefonie (Android) bo na komputerze zrobiłem już praktycznie całą mapkę Leszna i zaczynam okolice ale niestety w telefonie naniesione zmiany się nie pojawiły. Nie pomaga też "Ustawienia>Zaawansowane>Transfer danych>Odśwież mapę mojego regionu" :/
world_a6elqoi3

Postby world_a6elqoi3 » Sun Dec 29, 2013 7:40 pm

Dobra. Wszystko już łapię ale nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz. Mianowicie w okolicach Leszna jest sporo małych i dużych wsi których na mapie nie ma. Jak je dodać? Dodawać tylko w nazwie ulic czy jakoś inaczej się je umieszcza na mapce?
world_a6elqoi3

Postby world_qfrv61xl » Mon Nov 25, 2013 7:06 pm

Cześć,

Witam bardzo serdecznie. Jestem nowy na forum, ale Waze mam już ładnych parę miesięcy. Teraz zabrałem się, za update map :)

I mam do was pytanie. Jak mogę zmienić swój nick. Ten do mnie nie przemawia :D. (Zakładałem konto przez Facebook).
world_qfrv61xl

Been thanked: 1 time

Postby world_txx6jkof » Sun Jan 19, 2014 8:36 pm

Witam
Jestem już zarejestrowany od prawie 9 miesięcy ale nie miałem zbytnio dostępu do neta w telefonie ale teraz to się zmieniło i obojętnie gdzie jadę Waze zawsze mi towarzyszy świetna nawigacja tylko jak wcześniej wspomnieliście jest mało użytkowników co mnie dziwi że w Gorzowie Wlkp nie ma nikogo przynajmniej nikogo nie widzę :P bo Ja jestem ze Strzelce Krajeńskich 25 km od Gorzowa. Tak naprawdę wszedłem na edytor mapy dopiero wczoraj ale jak już wszedłem to spędziłem tam z dobre 4 godziny by poprawić Strzelce i dodać parę punktów ale jest dużo do zrobienia jeszcze no i pewnie zajmę się też okolicami i Gorzowem :)

ps.jak zmienić nazwę użytkownika bo nigdzie nie mogę znaleźć tej opcji
world_txx6jkof

Been thanked: 2 times

Postby world_u0qb6ps7 » Thu Apr 05, 2018 8:12 pm

Cześć wszystkim,

Waze to moja druga przygoda z edycją map. Niestety poprzednia platforma przestała być dostępna już dłuższy czas temu. Zatem czas na kolejne podejście :)
Moje rejony to Gdańsk oraz Tczew/Malbork.

Pozdrawiam
world_u0qb6ps7

Postby world_wml0gb89 » Wed May 15, 2019 6:03 pm

Witam.Jestem Tomek i od dzis zaczalem dopiero uzywac Waze.Ogolnie wszystko mi sie w apce podoba i jest przejrzyscie zrozumiala.Jest tylko jeden mankament.Mianowicie jezdzilem i nawet jakis cukierek sie trafil ale nic nie mam naliczone.Jesli problem zostanie usuniety bede korzystal nadal oraz polece znajomym. :)
world_wml0gb89

Been thanked: 2 times

Postby world_x8pk1ysn » Fri Feb 08, 2019 2:04 pm

Cześć wszystkim!
world_x8pk1ysn

PreviousNext

Return to Poland