Post by porubcan
Už som počul o jednej wazerke ktorá má podobný problém. Rozmýšľam čo s tým. Možno vstúpiť do beta programu a skúsiť to reportovať cez centercode s debug logmi a screenshotmi...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 619 times
Been thanked: 1810 times

Post by LiborPospa
Nebo máš ban na aktualizace, protože to někdo jinej hlásí jinak a ta dvě hlášení se "hádaj". Minulý týden jsem jezdil každý den kolem jedné čerpačky LPG, každej den jsem nahlásil aktuální cenu a pokaždý byla další den úplně bez cen. Prostě to po mně někdo pravidelně mazal [emoji49]

Odesláno z mého FRD-L19 pomocí Tapatalk
LiborPospa
Has thanked: 178 times
Been thanked: 33 times

Post by LiborPospa
Bew1One wrote:Tohle by stálo za prověření - která LPG čerpačka to byla, prosím? Jsou ceny dostupné i jinde než "onsite"?
ČS LPG Mechanika Domamyslická Prostějov

LiborPospa

Post by jumbo78
Když jsou zadané jen například 2 ceny, tak po změně cen vyskočí zpět na obrazovku se zadáváním cen a je tam jen "Potvrdit cenu", čímž dojde k potvrzení starých cen. Musím kliknout zpátky do pole s cenou a teprve se objeví tlačítko "Aktualizovat ceny".
jumbo78
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times

Post by LiborPospa
Bew1One wrote:
LiborPospa wrote:
Bew1One wrote:Tohle by stálo za prověření - která LPG čerpačka to byla, prosím? Jsou ceny dostupné i jinde než "onsite"?
ČS LPG Mechanika Domamyslická Prostějov

Ale tahle je podle jejich webu zrušena, z waze jsem ji mazal i na základě ověření informace tady: http://www.mpv97.cz/97/lpg
Že by? Netankoval jsem tam, ale ČS vypadá funkčně, ale za jízdy při projíždění z kruháče nemáš čas hledět jestli tam je nebo není obsluha. Ceny jsou normálně vyvěšeny jako by byla funkční a navíc ta cena odpovídá aktuálním cenám, takže mě ani nenapadlo, že by ČS nefungovala. Příležitostně jak pojedu kolem na to ještě mrknu.

LiborPospa

Post by porubcan
Musíš ručne prepnúť prepínač ponuky toho paliva a až potom dat cenu.
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by porubcan
Kedysi sme určovali zmysluplné rozpätia cien pre jednotlivé typy palív. @vitj by mohol vedieť ako je to nastavené v CZ.
V SK sme mali 1,200 - 2,199 pre oba benzíny aj naftu. Malo to slúžiť hlavne na zamedzenie preklepov v cenách. Nebol však problém ani s cenami mimo tento range...
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by porubcan
Predošlá rada bola toto. Ak neprepnem button Available tak mi zmenu ceny neulozilo.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201909 ... 6b874b.jpg
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by porubcan
Tak už zostáva len jediné. Join beta program a nahlásiť to ako bug tam vrátane debug logov
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs