Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by vargosz
EfendiM9 wrote:Highlight script sa dal relativne lahko upravit, aby tieto veci ukazoval aj editorom s nizsim levelom (nikdy som uplne nechapal preco je to spravene natvrdo len pre vyssie levely).
Neviem, ci to mylan v CZ/SK verzii upravuje, ale mohol by ... ;)
Tady je návod jak a kde WME Color Highlight upravit: viewtopic.php?f=22&t=26757&start=10#p334567
ale fungovalo to v době, kdy se do chrome instalovala rozšíření ze souboru ve formatu .js, jak to upravit dnes v .crx netuším...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Tak jsem se pokusil mylanovu verzi WME color highlight upravit pro L1/L2 uživatele... Ale protože mám L3 tak nemohu otestovat funkčnost...

Rozšíření je zde:
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
Attachments
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Chtěl jsem jenom zkusit jestli to ještě funguje, ale by bylo lepší kdyby na to mohl mrknout mylan až bude mít čas, protože nejnovější verzi upraveného scriptu už má na chrome store a tam odtud jí neumím stáhnout. Takže je to v tuším té verzi, která funguje jen v EN.

Odesláno z mého ST27i pomocí Tapatalk
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Hmmmm v mapě nic nevidím... Poslední update na tom segmentu byl: October 03, 2013 takže se tam v poslední době nic nedělo...‎

Leda, že máš v telefonu (tabletu) nakešovanou neaktuální mapu. Vypadá to jako by tam byl mikrokousek Major Hwy. Zkus, až budeš poblíž toho místa dát v klientu: Levé menu > Nastavení > Rozšířené > Přenos dat > Aktualizovat mapu v okolí.

Nic jiného mě nenapadá, snad odpoví někdo zkušenější...

edit: ještě sem hodím permalink...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Každopádně i po přečerpání a snížení rychlosti (nevím teď přesně na jakou rychlost to snižuje český O2, ale bude to podobné) ti ta rychlost pro waze bude stačit - vyzkoušeno...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
DaKaMcz wrote:Otázka co je to - "Service Road" je to "Obslužná komunikace"?
Mám totiž českej editor a nejsem si až tak jist. :oops:
Jazyk si můžeš měnit - v pravém horním rohu:
language.png
(34.46 KiB) Downloaded 1417 times
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Jednoznačně varianta 1. Ideál je editovat kdekoli tak činíš tak, aby tam po tobě nikdo nemusel nic dodělávat (občas to nemusí být snadné, a občas je to bez znalosti místa nemožné). Pokud možno prosím nic nemazat, spolu se smazaným segmentem se smažou i historická data o průjezdech a o rychlostech těch průjezdů. Takže mazat opravdu jenom nesmysly, nebo "ustřelené válcování" podél reálné cesty atp.
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
grepa wrote:Čao, chci se zeptat na Waze woodoo. Čistě hypotecký, jsou dvě cesty z A do B cca 1 km. Jedna, třeba B je delší ( 3-5%), nižší třídy (vede kolem milenky a kontrola musí být). Druhá A je delší, vyšší třídy, ale vede vede přes obec, tak je realně o těch 3-5% pomalejší a jezdí po ní přeba 5 Wazer denně. Otázka je, když bude jezdí cestou A, bude mne pak Waze příště routrovat kolem Milušky automaticky, přestože prvně mne posílalo kratší a cestou. A druhá otázka je, když pinďulici na servru zjisti, že kolem Milušky jezdím rychleji, budou pak Vás všechny tam také posílat? Bo cesta je úzká a víc nás se tam nevejde. A hlavně tam pak budu muset jezdit pomalu.

Ty otázky mě zajímaji, ale teď vážněji dá se dohledat proč routruje Waze zrovna takhle:

Když by měla být nejlepší cesta Rožnovská konec kruháč Vsetínská ven z města. Právě dvojka je moje oblíbená, ale myslí, že cizího bych tam neposílal a o trojce bych neposlal ani kolonu s vlaječkou a to bych jí klidně poslal někam.
Tvoje otázky možná souvisí se zakořeněným mýtem, že se waze učí tvoje oblíbené trasy. Není to tak, učí se pouze tvoje oblíbené cíle (a nabízí je jenom tobě, a to je ještě z důvodu ochrany soukromí musíš mít uložené v oblíbených, takže si tam Miluščinu adresu raději nedávej).

To že waze routovacím serverům ukážeš, že je nějaká trasa rychlejší ještě samo o sobě neznamená, že tam tudy bude okamžitě posílat všechny. Kritérií pro výpočet trasy je mnohem víc, důležitou roli hrají třídy cest po kterých se má jet, počet křižovatek, počasí v Tel Avivu a několik stovek dalších supertajných kriterií. Waze nám v tomto ohledu nedává skoro žádné noty, takže se můžeme pouze dohadovat proč naviguje tudy, nebo jinudy...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
grepa wrote:
Prosím, dokážu vložit odkaz na stránku fóra a po tvém dotazu, mně napadá otázka:
A/Jde udělat odkaz na konkrétní příspěvek? Kromě citace, vlastně přenos z vlákna do vlákna, ale jen konkrétní příspěvek, ne stránku fóra.
B/ PM příspěvky jdou, asi jen překopírovat (nutná opatrnost => soukromý obsah a postoj druhé strany)

Psal jsem Spoodyenatorovi, že komunikace na veřejné části je pro obecné otázka ideální.
Je mi jasné, že někdy jsou některé hlášky vytržené z kontextu a i já se někdy nechytnu.
Jestli to je dostatečné přiblížení? Když mě navedeš otázkou rád doplním.
Klikni si na předmět příspěvku na který chceš odkázat a z adresního řádku si zkopíruj odkaz. Pak už ho vlož normálně jako jakýkoli jiný odkaz. Například tento by měl vést na druhý příspěvek v tomto vlákně:

viewtopic.php?f=22&t=73855#p640117
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Je to uživatelská nálada v klientu, jen není v nabídce, takže pokud si jí chceš nastavit tak musíš pátrat :-) Je to děsné tajemství, takže návod s přesným popisem nečekej, spíš hledej indicie...
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord