Post Reply

Χαλκίδα: Εργασίες πεζοδρόμησης κεντρικών δρόμων

Post by deyil
Όπως θα δείτε σε παρακάτω link γίνονται εργασίες πεζοδρόμησης του κεντρικού δρόμου της Αβάντων με αποτέλεσμα να υπάρχει και αποκλεισμός καθέτων της. Μπορεί κάποιος να ενημέρωσει το χάρτη σύμφωνα με την ανακοίνωση;

Ευχαριστώ

https://halkida.gr/%cf%87%ce%b1%ce%bb%c ... %84%ce%b1/
deyil
Posts: 43
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times

POSTER_ID:17009882

1

Send a message

Post by deyil
dtsoukalas wrote:Done!
Please check
Βλέπω ότι έχεις περάσει comment στο χάρτη. Δεν βλέπω να έχεις βάλει τα restriction στους δρόμους λόγω εργασιών. Σωστά;
deyil
Posts: 43
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by deyil
dtsoukalas wrote:Δεν έβαλα restrictions προσωρινά έχω κλείσει τις προσβάσεις στα συγκεκριμένα σημεία.
Αν χρειάζονται επιπλέον παρεμβάσεις, θες μου να κατεβάσω το lock level και να τις κανείς μόνος, μιας και έχεις καλύτερη εικόνα της περιοχής;
Απόψε μου έκανε δρομολόγηση Βύρωνος - Αβάντων οπότε μάλλον κάτι δεν έχει γίνει σωστά.

Βγάλε τα lock και τα κοιτάω εγώ :)
deyil
Posts: 43
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by deyil
Εβγαλα καποια απαγορευτικα τα οποια ακομη δεν ισχυουν παρόλο που έχει γίνει ανακοίνωση. Θα ενημερώσω όταν εφαρμοστούν.

To segment αυτό πρέπει να το κάνεις πεζοδρόμιο. Έχει κλείσει και γίνονται ήδη εργασίες.

Και εδώ έχουν κλείσει την πρόσβαση όποτε πρέπει να μπει ίσως κάποιο closure.

Αυτά για την ώρα.
deyil
Posts: 43
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times
Send a message


Post by deyil
Ειδα τις αλλαγές μια χαρά είναι.

Μόνο στο κομμάτι αυτό της Αβαντων για την ώρα μόνο μέχρι την Κριεζή έχει γίνει η πεζοδρόμηση. Το υπόλοιπο είναι ανοιχτό για τα αμάξια για την ώρα, δλδ απο ύψος Κριεζή μέχρι Γιαννίτση.
deyil
Posts: 43
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times
Send a message


Post by dtsoukalas
Δεν έβαλα restrictions προσωρινά έχω κλείσει τις προσβάσεις στα συγκεκριμένα σημεία.
Αν χρειάζονται επιπλέον παρεμβάσεις, θες μου να κατεβάσω το lock level και να τις κανείς μόνος, μιας και έχεις καλύτερη εικόνα της περιοχής;
dtsoukalas
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 208
Has thanked: 61 times
Been thanked: 40 times
Send a message

Post by dtsoukalas
Από Βύρωνος προς Χαϊνά μέσω Αβάντων, έχει 4 απαγορευτικά!!! Μάλλον δεν θα είχε πέσει το update του χάρτη όταν δοκίμασες πλοήγηση.
Τα έχω γυρίσει σε L1, όταν τελειώσεις ενημέρωσε με
Ευχαριστώ,
/d
dtsoukalas
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 208
Has thanked: 61 times
Been thanked: 40 times
Send a message

Post by dtsoukalas
deyil wrote:Εβγαλα καποια απαγορευτικα τα οποια ακομη δεν ισχυουν παρόλο που έχει γίνει ανακοίνωση. Θα ενημερώσω όταν εφαρμοστούν.

To segment αυτό πρέπει να το κάνεις πεζοδρόμιο. Έχει κλείσει και γίνονται ήδη εργασίες.

Και εδώ έχουν κλείσει την πρόσβαση όποτε πρέπει να μπει ίσως κάποιο closure.

Αυτά για την ώρα.
Δεν έχεις δικαιώματα editing στην περιοχή;
dtsoukalas
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 208
Has thanked: 61 times
Been thanked: 40 times
Send a message