Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by TroubiCZ
Hm, zajimave. Na Centercode se mi muj ucet vratil do "Your application is currently being reviewed." Tak to bude asi tim...
TroubiCZ
Posts: 3
Send a message

Post by vitj
Je vytvořena tabulka řešených problémů. Pokud stejný problém v najdete, tak už ho hlásit nemusíte.



Díky všem za spolupráci. Postupně chyby opravujeme a ladíme. Bude to chvíli trvat :-)
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
lennyd wrote: Ještě jedna připomínka - při příjezdu na parkoviště to říká něco "Přijeli jste na Pé Lídl" ([P] Lídl)
pridano do tabulky k reseni, diky
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Co se týká výslovnosti, tak na tom vývojáři pracují.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vojtaslaby
Jen se zeptam - nemela by Eliska spis, nez po jake ulici/silnici se pojede (coz cloveku moc nerekne), hlasit, v jakem smeru/obce se orientovat? Tedy to stejne, co ukazuji cedule? Kdyz jsem kdysi pouzival Navigon, tak hlasilo “odbocte vpravo ve smeru na Brno” atd.
vojtaslaby
Posts: 3
Send a message

Post by vojtaslaby
pvo11 wrote:
vojtaslaby wrote:Jen se zeptam - nemela by Eliska spis, nez po jake ulici/silnici se pojede (coz cloveku moc nerekne), hlasit, v jakem smeru/obce se orientovat? Tedy to stejne, co ukazuji cedule? Kdyz jsem kdysi pouzival Navigon, tak hlasilo “odbocte vpravo ve smeru na Brno” atd.
Nápad dobrý, ale odkud brát data? Eliška v postatě jen přečte, co je při odbočení napsáno nahoře v pokynu.
To je pravda, ale na druhou stranu, Waze přece ví, jakými místy/městy trasa povede. Já teda neví, jak ostatní, ale já vůbec neznám čisla silnic. Dodneška netušim ani, jaké kilometry D1 kde jsou a to tam jezdím minimálně obtýden.
vojtaslaby
Posts: 3
Send a message

Post by vojtaslaby
Zdravím, dnes mi Eliška přečetla “Čelčického” místo Chelčického :D
vojtaslaby
Posts: 3
Send a message

Post by williamcz
Prosím o pomoc. Taky nevidím Elišku a jsem betatester - williamcz
williamcz
Posts: 94
Has thanked: 16 times
Been thanked: 12 times
Send a message
[L3]
Lenovo A7000 Waze 4.0.0.2 (Beta testing - android)
:idea: Skiny Toggelis Waze EditorTWE 1.8.0 https://wiki.waze.com/wiki/Scripts/Toggelis_Waze_Editor(Beta testing - android)

Post by xxx_ND4SPD_xxx
Také nevidím Elišku
Nick: xxx_ND4SPD_xxx
xxx_ND4SPD_xxx
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by z-b-y
Elišku také nevidím, nick: z-b-y
z-b-y
Posts: 1
Send a message