הצלחתם להתיש אותי. מוותר. אין צורך להפנות לחברה. אפשר להתעלם מהשרשור מבחינתי.
מנהל ארצי ואזור רמת גן, בני ברק, גבעתיים
אבל טרם קיבלנו תגובות כל העורכים וגם אלו שהגיבו, לא בדקו את כל המקומות החדשים שיצרו/אישרו.reuvenirony wrote:אני בהחלט בעד להפנות לחברה. גם אם אלה מקרים בודדים, חקירה של התופעה יכולה להציף בעיה כללית יותר ולהביא לפתרונהgad_m wrote:הצלחתם להתיש אותי. מוותר. אין צורך להפנות לחברה. אפשר להתעלם מהשרשור מבחינתי.
נמתין לתגובת כולם, נפתח אקסל לרשום את כל המקרים, ואז נוכל להעלות להצבעה בעד/נגד להפנות לחברה, ואחרי שכולם יצביעו, המובילים יוכלו להחליט אם להפנות.
מנהל ארצי ואזור רמת גן, בני ברק, גבעתיים
מתנצל. אני לא מבין את הצורך לבזבז את הזמן של כולנו על שטות כזו. זה לא תורם למוטיבציה להיות פעיל בפורום.
לא מתפקידנו לחקור באגים ולא אנחנו אלה שקובעים סדרי עדיפויות לחברה. אין כאן שום לחץ (מצדי). יש באג. יש דוגמאות. תן לחברה לדאוג כמה הבאג חמור ואם ומתי לתקן. אין צורך להטריח את כולם לחפש דוגמאות ולחכות עוד זמן (כשברור מהדוגמאות שהסיכוי שהזמן יעשה את שלו שואף לאפס). אם לך יש זמן ורצון לחקור באגים (מודה, גם לי יש לפעמים) - תהנה. למה להטריח את כולם על שטות כזו?
לא מתפקידנו לחקור באגים ולא אנחנו אלה שקובעים סדרי עדיפויות לחברה. אין כאן שום לחץ (מצדי). יש באג. יש דוגמאות. תן לחברה לדאוג כמה הבאג חמור ואם ומתי לתקן. אין צורך להטריח את כולם לחפש דוגמאות ולחכות עוד זמן (כשברור מהדוגמאות שהסיכוי שהזמן יעשה את שלו שואף לאפס). אם לך יש זמן ורצון לחקור באגים (מודה, גם לי יש לפעמים) - תהנה. למה להטריח את כולם על שטות כזו?
מנהל ארצי ואזור רמת גן, בני ברק, גבעתיים
הוספתי אתמול את המקום, והוא כבר מופיע בחיפוש מלא באפליקציה. מה שמוזר, שחיפוש בעורך המפה לא מוצא אותו.
Leonid, Country Manager, Israel
אצלי כרגע מופיע גם בהשלמה האוטומטית וגם בחיפוש רגילgad_m wrote: דוגמאות:
מיכל בן ישי תכשיטים
אכן לא קיים בחיפוש אבל מופיע בקישור ישיר למקום
https://waze.link/to/emunaveomanut
אצלי כרגע מופיע גם בהשלמה האוטומטית וגם בחיפוש רגיל
אולי זו בעיה מקומית שתיפתר עם הזמן.
ב- 27/02 ערכתי מספרי בתים ברחוב הרב בן ציון אבא שאול בשדרות, ולמרות שהייתה בניית מפה מאז, חיפוש מספרי הבתים האלה באפליקצייה מוביל אל מקום שגוי. יכול להיות שזה קשור?
בסדר גמור. אמחק את המספרים ואוסיף אותם שוב לאחר בניית המפה.yaacobyy wrote: למעשה כל המספרים האי זוגיים בעייתיים (הזוגיים תקינים). לדעתי זה לא שייך לעניין השרשור הזה, וזה באג אחר. כדאי לנסות למחוק את כל האי זוגיים, ואחרי בניית מפה שאין בה את האי זוגיים, להכניס אותם בחזרה ולבדוק לאחר בניית מפה נוספת.
עדיין אין ניווט תקין לכתובות ברחוב הזה. ניסיתי למחוק את מספרי הבתים האי-זוגיים והוספתי אותם בחזרה לאחר בניית המפה, אבל זה עדיין לא עזר. גם ניסיתי למחוק את הסגמנטים של הרחוב כולו ולהוסיף שוב, וגם לא עזר. ניסיתי לשנות את שם הרחוב ל"הרב בן-ציון אבא שאול" (עם מקף בין "בן" ל"ציון"), ולא עזר (בחיפוש באפליקציה שם הרחוב עם מקף לא מופיע בתוצאות).ordal1 wrote:ב- 27/02 ערכתי מספרי בתים ברחוב הרב בן ציון אבא שאול בשדרות, ולמרות שהייתה בניית מפה מאז, חיפוש מספרי הבתים האלה באפליקצייה מוביל אל מקום שגוי. יכול להיות שזה קשור?
כמו כן, אתמול ערכתי מספרי בתים ברחוב חמנייה בעיר אופקים, ולמרות שהייתה הלילה בניית מפה, אין ניווט תקין למספרי הבתים שהוספתי. במקרה זה גם שיניתי את שם הרחוב מ"חמניה" ל"חמנייה" בהתאם לדיווח של משתמש, ובאפליקציה יש תוצאות חיפוש עם השם "חמניה" בלבד (השם הישן), כך שנראה שפשוט לא היתה בנייה של מספרי הבתים, למרות שבדף הסטאטוס כתוב שכן.
Re: מקומות חדשים בעורך לא מתווספים לאפליקציה