Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by VetchyKmet
Díky, přesně tak, jak píšeš, to bylo.
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
Mimo jiné se to "řeší" s výsledkem kup si DZ i zde
viewtopic.php?f=22&t=214346

Závěr z toho je ten,
že kdo nemá DZ, musí poočítat s tím, že při trasách nad 100 km bude Waze navigovat všude možně, s prodloužením jak v km tak v čase v desítkách procent, - ale jen ne rozumnou trasu, pokud se má v průběhu cesty jet byť jen kousek po silnicích II. nebo horší třídy.
Při cestách nad 200 km je toto dotaženo k tak absurdní dokonalosti, že je Waze bez přidání bodu průjezdu nepoužitelné.

Doloženo a v tomto foru uvedeno na trasách Jižní Morava - Jeseníky, Jižní Morava - Jižní Čechy, kdy Waze opravdu perlí. Pokud přepnu na navi po dálnicích je to Ok, ale bez DZ je WAze nad cca 100 km použitelná jen velmi podmíněně.
Desítky km navíc nejsou nijak zvláštní, co se navigování týká a prodloužení jízdy o hoduinu je úplně OK, hlavně, že se vyhnu cca 20-ti km silnici druhé třídy, které BÝVAJÍ ČASTO "PRŮJEZDNĚJŠÍ" NEŽ NĚKTERÉ PROFLÁKNUTÉ JEDNIČKY.
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
Last edited by VetchyKmet on Wed Aug 23, 2017 8:19 am, edited 3 times in total.
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
Asi 3 týdny se mi nedaří aktualizovat ceny na benzince.
Kliknu si na upravit cenu, napíšu novou cenu, dám odeslat, napíše mi, že jsem získal body a cena se jeví jako upravená. Vrátím se do navigační obrazovky a při kontrole na obrazovce upravit cenu jsou původní ceny před mou opravou,.
Nemůže být souvislost s tím, že na té konkretní benzince pracuji a v minulosti jsem vždy, když byla špatná cena ceny opravoval, někdy i několikrát denně???
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by VetchyKmet
V tom případě je mi líto,
ale má motivace upravovat ceny je na bodu nula. Stejně jsou tam i po opravě nesmysly, protože ceny se neuloží.
Zdůrazňuji, že z mého pohledu bohužel Waze ztratila aktivního přispívatele cen na benzinkách - z titulu mé práce jsem měl mimo jiné ukol monitorovat ceny a při té příležitosti jsem zadával správné ceny i do Waze.
A na mé benzince, kde pracuji jsem opravoval někdy i 4x denně, když různí "slevaři" zadávali ceny po slevě, které byly z hlediska zákazníka špatné nebo naopak, kdy nám někdo navyšoval ceny ve Waze i o korunu, abysme byli konkurenčně znevýhodněni.
Takže berte na vědomí, že Waze v Hodoníně často indikuje nesmyslné ceny na benzinkách a oprava je ode mne nemožná.
Jen na okraj, stejný problém nesmyslných cen jsem v červenci zaznamenal i na brutálsku a jesenicku, a v srpnu u Šumperka a okolí směrem na Králíky a dále na Vamberk a Žamberk.
Zkusím na cca měsíc přerušit, pak to zkusím znovu.
VetchyKmet
Posts: 195
Has thanked: 2 times
Been thanked: 38 times
Send a message
VetchýKmet
Hodonín

Post by vitj
Jsou to automatické hlášení z JSDI přes egaraz. Dá se to v egerazi najít, akorát nelze smazat. Hlášení už byla vypnuta, takže se nová neobjevují, ale stará zůstávají do vypršení časového limitu.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
V těchto případech je spíš problém, že v JSDI je nastaven rozsah prací na celé okno, o které má stavební firma zažádáno, ovšem práce proběhnou obvykle mnohem rychleji. Okno může být několik měsíců, ovšem práce se udělá obvykle za několik týdnů. A hlášení je tím pádem v mapě po celou dobu.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Jasně nemusí, ale ten výše zmíněnej případ má platnost do 20.12.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
GinBook wrote:Vypadá to, že je uživatel czech zrušen jednou navždy. Děkujeme.
Počkej, to už nebude fungovat ruční přidání události?
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Nechal jsi zrušit uživatele Czech přímo u Waze?
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Doufejme, že jen hlášky ... V mapě už dneska nejsou.

egaráž nezasílá ruční hlášení do waze:
Platnost od: 20.12.2013 09:00
Platnost do: 20.12.2013 09:30
Poslední změna: dnes 09:08
Poslední editor: vitj
Zasláno do WAZE: nezasláno
Event type id: 3

Zmizení fungovalo obvykle k zadanému času, pokud se ve waze něco nezbláznilo a hlášení tam nezůstalo neznámo jak dlouho. Smazat hlášku nešlo.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message