הקישור מוביל למקום אחר לחלוטין ...gad_m wrote:שלום חיפשתי בן גוריון 26 רמת גן,מצאתי ,אך התוכנה במקום לנווט לכתובת,ניווטה אותי לדוד בן גוריון 26 גבעת שמואל,נסה וראה תודה
https://www.waze.com/he/editor?zoom=5&l ... 086&env=il
מנהל מתנדב, גבעת-שמואל, קרית-אונו ובקעת אונו
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
בבדיקה אצלי, נראה שסוף סוף תקיןsh-oded wrote:לא תקין: הרימון 2 שדה ורבורג עדיין מפנה לרימון 2 גן חיים
מנהל מתנדב, גבעת-שמואל, קרית-אונו ובקעת אונו
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
seriouspike wrote:אנחנו שנה וחצי לאחר פתיחת השרשור, יש סיכוי שהנושא יטופל? גם אם זה ידנית עבור כל רחוב שמדווח פה.
אני פותח השרשור המקורי והבעיה שלי עדיין קיימת
האם כוונתך לתוצאה זו?seriouspike wrote:אם מחפשים:
"רחוב הדקל 1 נתניה"
התוצאה המתקבלת מוויז זה רחוב הדקל 1 במושב אודים.
התוצאה הנכונה צריכה להיות "רחוב הדקל 1 נתניה".
האם ניסית חיפוש חדש ובחירת תוצאה חדשה שאין לידה סימן של שעון או כוכבית?
אצלי מתקבל ניווט תקין
מנהל מתנדב, גבעת-שמואל, קרית-אונו ובקעת אונו
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
אם מוגדר אצלך במועדפים (בית), לא לשכוח לעדכן.
מנהל מתנדב, גבעת-שמואל, קרית-אונו ובקעת אונו
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
דקל 5, אור יהודה מוביל ל-הדקל 5, סביון
מנהל מתנדב, גבעת-שמואל, קרית-אונו ובקעת אונו
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
כשמחפשים בן יהודה הוד השרון , מתקבלת תוצאה אבל מגיעים ל-בן יהודה הרצליה (או כפר סבא)
חיפוש עם שם רחוב מלא אליעזר בן יהודה הוד השרון מניב תוצאה תקינה.
חיפוש עם שם רחוב מלא אליעזר בן יהודה הוד השרון מניב תוצאה תקינה.
מנהל מתנדב, גבעת-שמואל, קרית-אונו ובקעת אונו
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
https://www.waze.com/editor/?env=il&lon ... st=4159108כשכותבים סעדיה גאון בני ברק מגיעים לסעדיה גאון בקרית אונו. רק כשכותבים הרב סעדיה גאון בני ברק מגיעים לכתובת בבני ברק. אנא תקנו זאת. הייתה היום ברית מילה בבני ברק וחלק מהאורחים אחרי כי הם הגיעו לקרית אונו. תודה. ברוך רימר.
מנהל מתנדב, גבעת-שמואל, קרית-אונו ובקעת אונו
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
כשמחפשים הרצוג אור יהודה, התוצאה הראשונה היא הרב הרצוג, אור יהודה שמובילה לגבעתיים.
מנהל מתנדב, גבעת-שמואל, קרית-אונו ובקעת אונו
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
כאן זה נובע (בעיקר) ממידע לא תקין של מפות גוגל: הרחוב ביהוד נקרא שם "חיים נחמן ביאליק" ועבור ביאליק הם אלו שמפנים לקריית אונו.
עד שיתוקן בגוגל ו/או תתועדף תוצאת ווייז, אפשר לבחור תוצאה שבה רשום "חיים נחמן ביאליק"
מנהל מתנדב, גבעת-שמואל, קרית-אונו ובקעת אונו
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
כאשר מחפשים את גורדון הוד השרון מתקבלות שתי תוצאות:
1. א.ד. גורדון, הוד השרון - תקין
2. גורדון, הוד השרון - שגוי ומוביל לכפר סבא
גם במפות גוגל מתקבלות התוצאות הנ"ל.
חיפוש של גורדון כפר סבא מביא רק לתוצאות בכפר סבא.
1. א.ד. גורדון, הוד השרון - תקין
2. גורדון, הוד השרון - שגוי ומוביל לכפר סבא
גם במפות גוגל מתקבלות התוצאות הנ"ל.
חיפוש של גורדון כפר סבא מביא רק לתוצאות בכפר סבא.
מנהל מתנדב, גבעת-שמואל, קרית-אונו ובקעת אונו
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
LC: Israel, CM: Israel, Jordan
הוספת קישור(פרמלינק) מדריך לעריכת המפה הוספת/עדכון מקום
Galaxy S10-SM-G973F, Android 12.0, Waze latest Beta
Re: מחפשים רחוב בעיר ואז וויז מפנה לישוב ליד