Waze nováčik - otázky

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211

Re: Waze nováčik - otázky

Postby wirdous » Sun Jul 06, 2014 6:58 pm

hlaseni o policajtech asi dal zrovna v tu chvili nekdo pred tebou. protoze jinak se zobrazuji upozorneni jestli se nepletu 500 m pred tebou.a vydrzi tam na tom miste 30 min. kdyz ale das podekovani autorovi tak se to prodlouzi o dalsich 15min
takze odpoved na tvoji otazku - nejde to nastavit
wirdous
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Postby world_64vyxmrw » Wed Nov 14, 2018 9:22 am

Počítá aplikace kilometry, i když nikde nenaviguje? tzv. ji mám jenom otevřenou na mapě?
world_64vyxmrw

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby world_j2fk14lv » Thu Jan 02, 2014 6:22 am

Je mozne nejak zmenit jmeno (login) a zachovat si body? (omylem sem si nechal od servru znovu zaslat heslo a on mi zmenil i jmeno, je nezapamatovatelne :( ). Nasel jsem moznost zmenit akorat heslo a emailovou adresu.
Dekuju, Petr
world_j2fk14lv

Postby world_j2fk14lv » Sat Jan 04, 2014 11:13 am

Po jake dobe se projevi orava v mape (zakaz odboceni) v mobilu, respektive jak ji aktualizovat? Oprava byla provedena 1.1.2014, na editoru mapy je to uz spravne.

aktualizaci provadim v mobilu:

nastaveni - rozsirene - prenos dat - aktualizovat mapu v okoli (jak velke to okoli je?)

navigaci pry provadi vzdy podle aktualnich podminek provozu
world_j2fk14lv

Postby world_j2fk14lv » Sat Jan 04, 2014 11:37 am

diky, skusim skontrolovat pristi tydem, :) zacatecnicka iniciativa a nedockavost :)
world_j2fk14lv

Postby world_kirdt6fz » Sun Apr 28, 2019 6:45 am

Zdravím,

Waze už nějakou dobu používám v autě, ale vloni jsem začal i na motorce. Patřím mezi motorkáře, kteří jezdí jenom delší trasy (ne méně, než 100-300km při vyjížďce) a kteří jezdí hlavně pro radost, tedy mimo dálnice a rádi se kochají okolo. Když ale Waze kochajícího se motorkáře vede po silnicích, kde místo pěkné přírody musí sledovat díry v silnici, aby mu neupadlo kolo, je požitek z jízdy a bohužel i z použití aplikace strmě klesající.

Bylo by fajn, kdyby bylo v motorkářském módu možné označit silnici palcem nahoru nebo dolů podle kvality pozemní komunikace. Podle toho by pak byly uživateli v motorbike módu trasy nabízeny. Ze zkušenosti věřím, že by takovou feature ocenili nejen u nás a sousedním Polsku.

1. Existuje už taková funkce?
2. Pokud ne, existuje nějaký seznam návrhovaných Waze features, kam takový návrh připsat, nebo je možnost někoho konkrétně z Motorbike mode týmu kontaktovat?
world_kirdt6fz

Postby world_s4pwtg2y » Sat May 16, 2020 1:37 pm

Ahoj, jak se nahlasuje radar? Po kliknuti na to oranzove tlacitko mi to vyjede nabidku, ale kamery tam nejsou, je tam jen policie.
world_s4pwtg2y

Postby world_s4pwtg2y » Sat May 16, 2020 5:26 pm

super, díky moc :D. Až pojedu do práce, tak to vyfotím
world_s4pwtg2y

Postby xaxik » Fri Oct 23, 2015 8:20 pm

Našel jsem místo kde by se podle mě hodilo porušit pravidlo nezakreslování pěších cest.

https://www.waze.com/cs/editor/?env=row&lon=14.45653&lat=50.04564&layers=645&zoom=5

Jedná se o podchod - z jedné strany o silnici (se zákazem vjezdu) používanou jen pro pěší, která na druhé straně ústí do chodníků.
To podstatné je, že vede ze sídliště se spoustou parkovacích míst ke komplexu administrativních budov pod magistrálou v Praze.
Navigačně je to samozřejmě k ničemu. Ale prakticky má obrovský význam v okamžiku, kdy hledáte v okolí parking!

Co vy na to?
xaxik

Has thanked: 12 times
Been thanked: 2 times

Postby xaxik » Tue Oct 27, 2015 8:47 am

Čau,

zkusil jsem editovat jednu z freedit oblastí a nejde mi to.
I když mi to freedit přiřadí a vidím že se ta oblast přesunula z "horké tipy" na "edituje se" s mým jménem, tak jsem stejně neměl práva na změny. Všude mi to hlásilo, že buďto nemám práva a nebo že bych musel být Lev2+. Relog/Restart změna prohlížeče - nic nepomohlo.

Někde jsem něco přehlédl? Lev1 nemá právo editovat ani ve freedit oblastech?

Každopádně nenašel jsem jinou možnost jak to zase vrátit mezi editovatelné než to poslat ke kontrole. Takže někdo případně vraťte freedit 587 mezi horké tipy.
A když mi přitom i osvětlíte co dělám blbě bude to fajn.

Zkusil jsem si otevřít ještě freedit 589 (na pracovním Win/Chrome v práci) abych ověřil, že není problém v nekompatibilitě s OS X, ale zdá se že v tom ten problém není. Nemůžu ukládat ani z pracovního stroje v jiné oblasti pro Lev1+ :(

dík
xaxik

Has thanked: 12 times
Been thanked: 2 times

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia