Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

[L4] Třebíč

Post by MTB_Petik
Prosím o úpravu pruhů při jízdě od Brna směr Moravské Budějovice. Už na tuším tomto segmentu (nebo tomto) ukazuje že se má řidič držet v pravém odbočovacím pruhu. Přitom ale na této křižovatce 600 metrů před finálním odbočením je uspořádání pruhů prakticky totožné a pokud to člověk dodrží, tak ho to vyvede směr Velké Meziříčí. Buď ať to ukazuje pruhy až za touto křižovatkou a nebo zde před touto aby to ukazovalo držte se v levém pruhu rovně.
Finální odbočení je až na A konci tohoto segmentu.
MTB_Petik
Posts: 84
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

POSTER_ID:17400082

1

Send a message

Post by Bew1One
Ahoj,
zobrazení pruhů ve městě je aktuálně nastaveno na cca 400m před daným místem / křižovatkou. Neovlivníme to, kdy se zobrazí. Nějak mi nefungují permailinky které jsou součástí textu ..
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by MTB_Petik
Omlouvám se, blbě jsem ty odkazy asi zadal.
Takže finální odbočení je na A konci segmentu a je to možnost mírně vpravo.
Včera jsem ověřil, že zobrazení pruhů se zobrazí už na tomto segmentu a to je cca 1100 metrů před finálním odbočením.
Ta podobná křižovatka na které to pak mate je tento segment.

Edit: A ještě jeden dotaz k těm cca 400 metrům. Když budu mít jednu křižovatku kde budu muset jet levý pruh rovně a za touto bude po 100 metrech křižovatka kdy budu muset přejet do pravého pruhu a budu odbočovat, tak kdy a jaké se mně zobrazí doporučené pruhy?
MTB_Petik
Posts: 84
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message