Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

[L3] Praha Bulhar, cesta z Husitské na Magistrálu

Post by MarekPavlik
Omlouvám se jestli píšu někam kam nemám. Ale vzhledem k občasnému zjevení navigace v pruzích jsem na fóru ani nikde jinde nezaznamenal kam psát případné připomínky k zadaným pruhům?

Pro příklad: https://www.waze.com/editor?env=row&lon ... =263767543

Při cestě z Husitské, odbočení zcela vpravo na nájezd na magistrálu (severní směr na Holešovice), se o nutnosti použít pouze pravý pruhdovím až 20m před semaforem, ačkoli v pruhu už musím dávno být. A to zřejmě kvůli zjednodušení křižovatky, kdy větev "doprava" je dlouho společná i se směrem do centra a na jižní větev magistrály. Dtto opačný směr z magistrály pro odbočení do Seifertovy (střední pruh) vs. odbočení do Husitské (levý pruh).

Chcete tyhle věci někam hlásit, nebo stále čekáme, čekáme, čekáme?
MarekPavlik
Posts: 49
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times

POSTER_ID:1353681

1

Send a message

Post by AgentW4C
Původně jsem chtěl pruhy smazat, nicméně zrovna tento případ se myslím dá snadno (myšleno bez jiných zásahů) vyřešit přidáním oné odbočovací větve, a nastavením správného počtu pruhů. Předpokládám, že se jedná o dočasnou opravu (než nám Waze dodá pruhy pro složité křižovatky a než se to vitj či někdo jiný rozhodne opravdu překreslit), takže jsem si ji dovolil rovnou provést. Za pár dní se tam asi zajedu podívat, jak to vypadá v realitě ;)
AgentW4C
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 151
Has thanked: 62 times
Been thanked: 67 times
Send a message

Post by Horizon911
Dneska jsem tamtudy jel... Stejna trasa, stejny problem jako Marek.
Horizon911
Posts: 512
Has thanked: 279 times
Been thanked: 26 times
Send a message

MarekPavlik
Posts: 49
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by vitj
Bulhar bude trošku složitější, bude se muset kompletně překreslit celá křižovatka, aby se pruhy správně zobrazovaly. Raději bych počkal s takovými zásadními věcmi až bude dokončen vývoj.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message