Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Can´t find created POI

Post by Playzo88
Hi, there,

I created the POI and I have a problem to find it in searches.
Created POI:
ID: ID: 12321261.123081538.23371775
permalink: https://www.waze.com/sk/editor?env=row& ... 8.23371775

When I am in this city and write "Tatra banka" to search field, it isn´t displayed in search list.

Please, can you help me how solve it? :)
Playzo88
Posts: 165
Has thanked: 64 times
Been thanked: 6 times

POSTER_ID:17914729

1

Send a message
«Žilina, Kysuce, Bratislava and the rest of the universe»
«Mazda 3 2020 HB»

Post by ma5jkl
cau, snad nemusime po anglicky. vytvoril si ho iba vcera. moze byt docasne nejaky seknuty/spomaleny system co to nahadzuje do mapy. pockal by som minimalne do dalsieho map updatu, ktory reflektuje zmeny k 20.10. 12:41 kedy si to vytvoril...
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by Playzo88
ma5jkl wrote:cau, snad nemusime po anglicky. vytvoril si ho iba vcera. moze byt docasne nejaky seknuty/spomaleny system co to nahadzuje do mapy. pockal by som minimalne do dalsieho map updatu, ktory reflektuje zmeny k 20.10. 12:41 kedy si to vytvoril...
Ahoj, ma5jkl, jasné, že nemusíme.
Problém ale nastavl v tom, že pôvodne som tento POI vytvoril pár týždňov dozadu a prestal sa mi zobrazoať vo výsledkoch vyhľadávania. Tak som ho skúsil zmazať a vytvoriť nanovo včera cez WME a dnes znova cez klientskú apku, že či niečo z toho bude funkčné.
Zatiaľ oba tieto POI klientska apka nezobrazuje keď ich vyhľadávam kľúčovými slovami tak ako som ich pomenoval, zobrazuje mi ich len ak ich vyhľadávam cez kategóriu :idea:

English
The problem is the app doesn´t find and show me this POI if I am trying to search for it by keyword "Tatra banka". But app shows me this POI if I´m trying to search by category "atm" :idea:
Playzo88
Posts: 165
Has thanked: 64 times
Been thanked: 6 times
Send a message
«Žilina, Kysuce, Bratislava and the rest of the universe»
«Mazda 3 2020 HB»