Albo raczej żeby technicy binga się ogarneli, bo zdjęcia na śląsku sa, tylko dobrali za szeroki rozstaw ich robienia, i akurat centrum Śląska jest w dziurze pomiędzy dwoma zdjęciami.ireun wrote:Dzięki, teraz to się modle o to abyśmy mieli mapy na Śląsku.
Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Pytanie do kogoś z okolicy Gliwic/Zabrza:
węzeł A1 z 88 ustawiłem na przejezdny z kazdej strony, bo taki się wydawał i targeo też tak sugerowało, a oni zazwyczaj mają aktualne mapy. Inne kierunki przejeżdzałem i faktycznie są przejezdne, ale wczoraj jadąc 88 w kierunku wschodnim widziałem drogowskaz, na którym (jeśli dobrze spojrzałem) [A1] Cieszyn było przekreślone. Czyżby więc jadąc 88tką na wschód nie można skręcić na A1 południe?
węzeł A1 z 88 ustawiłem na przejezdny z kazdej strony, bo taki się wydawał i targeo też tak sugerowało, a oni zazwyczaj mają aktualne mapy. Inne kierunki przejeżdzałem i faktycznie są przejezdne, ale wczoraj jadąc 88 w kierunku wschodnim widziałem drogowskaz, na którym (jeśli dobrze spojrzałem) [A1] Cieszyn było przekreślone. Czyżby więc jadąc 88tką na wschód nie można skręcić na A1 południe?
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =149595646
Jakby ktoś z lvl5 mógł odblokować DK1 w ramach miasta Tychy i na południe do Pszczyny. Z góry dziękuję
Jakby ktoś z lvl5 mógł odblokować DK1 w ramach miasta Tychy i na południe do Pszczyny. Z góry dziękuję
Myślę, że ktoś sobie pomylił zgłaszanie błędu mapy z raportem pogodowym
Jedyne co w Google jest fajnie to, to, że ma dosyć dobre mapy satelitarne chyba wszędzie, a bing ma dziury..
Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
W mojej okolicy jest w bingu dziura, więc jak dla mnie to Google wypada lepiej. Dzięki za ten link. I skąd informacja, że bing ma aktualizować mapy na jesieni?
Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Dzięki, teraz to się modle o to abyśmy mieli mapy na Śląsku.
Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Tak, ale też są pojedyncze kwadraty dziur w strefach gdzie zdjęcia są, więc coś tam jest nie tak..
Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Proszę naprawić błąd w miejscu
https://world.waze.com/editor/#?zoom=5& ... =146577564
Błąd wyświetla się, gdy próbuję dodać boczną drogę do miejscowości Sobiejuchy - na północ od wskazanego błędu.
Na zdjęciu widać niebieską linię, która wyświetla się tylko przy najechaniu myszką, ale nie widnieje jako droga. W tym miejscu są również dwa punkty ID.
Nie umiem lub nie mogę tego naprawić. Błąd może mało ważny, ale chyba nie tak powinno być.
https://world.waze.com/editor/#?zoom=5& ... =146577564
Błąd wyświetla się, gdy próbuję dodać boczną drogę do miejscowości Sobiejuchy - na północ od wskazanego błędu.
Na zdjęciu widać niebieską linię, która wyświetla się tylko przy najechaniu myszką, ale nie widnieje jako droga. W tym miejscu są również dwa punkty ID.
Nie umiem lub nie mogę tego naprawić. Błąd może mało ważny, ale chyba nie tak powinno być.
- Attachments
Re: Odp: Błędy do poprawy