Make your voice heard! Take the Annual Editors Community Survey now! Dismiss
Post by world_cqippuaa
ako odtsranim dva posledne riadky z navigacie ?

chem mat navigaciu cez celu obrazovku bez vyhladavania a moj waze dik

https://i.ibb.co/DLqnvHz/20210101-154344.jpg
world_cqippuaa
Posts: 2

Post by world_cqippuaa
to je jasne ale ja chcem chodit s navigaciou len tak aby som videl hliadky a wazerov..nehladam konkretnyu trasu..zapnem si radio a pobezi mi navigacia cez celu obrazovku...ale v nastaveniach som to nenasiel
world_cqippuaa
Posts: 2

Post by world_j2fk14lv
Je mozne nejak zmenit jmeno (login) a zachovat si body? (omylem sem si nechal od servru znovu zaslat heslo a on mi zmenil i jmeno, je nezapamatovatelne :( ). Nasel jsem moznost zmenit akorat heslo a emailovou adresu.
Dekuju, Petr
world_j2fk14lv
Posts: 9

Post by world_j2fk14lv
Po jake dobe se projevi orava v mape (zakaz odboceni) v mobilu, respektive jak ji aktualizovat? Oprava byla provedena 1.1.2014, na editoru mapy je to uz spravne.

aktualizaci provadim v mobilu:

nastaveni - rozsirene - prenos dat - aktualizovat mapu v okoli (jak velke to okoli je?)

navigaci pry provadi vzdy podle aktualnich podminek provozu
world_j2fk14lv
Posts: 9

Post by world_j2fk14lv
diky, skusim skontrolovat pristi tydem, :) zacatecnicka iniciativa a nedockavost :)
world_j2fk14lv
Posts: 9

Post by world_kirdt6fz
Zdravím,

Waze už nějakou dobu používám v autě, ale vloni jsem začal i na motorce. Patřím mezi motorkáře, kteří jezdí jenom delší trasy (ne méně, než 100-300km při vyjížďce) a kteří jezdí hlavně pro radost, tedy mimo dálnice a rádi se kochají okolo. Když ale Waze kochajícího se motorkáře vede po silnicích, kde místo pěkné přírody musí sledovat díry v silnici, aby mu neupadlo kolo, je požitek z jízdy a bohužel i z použití aplikace strmě klesající.

Bylo by fajn, kdyby bylo v motorkářském módu možné označit silnici palcem nahoru nebo dolů podle kvality pozemní komunikace. Podle toho by pak byly uživateli v motorbike módu trasy nabízeny. Ze zkušenosti věřím, že by takovou feature ocenili nejen u nás a sousedním Polsku.

1. Existuje už taková funkce?
2. Pokud ne, existuje nějaký seznam návrhovaných Waze features, kam takový návrh připsat, nebo je možnost někoho konkrétně z Motorbike mode týmu kontaktovat?
world_kirdt6fz
Posts: 1

Post by world_s4pwtg2y
Ahoj, jak se nahlasuje radar? Po kliknuti na to oranzove tlacitko mi to vyjede nabidku, ale kamery tam nejsou, je tam jen policie.
world_s4pwtg2y
Posts: 2

Post by world_s4pwtg2y
super, díky moc :D. Až pojedu do práce, tak to vyfotím
world_s4pwtg2y
Posts: 2

Post by xaxik
Našel jsem místo kde by se podle mě hodilo porušit pravidlo nezakreslování pěších cest.

https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 645&zoom=5

Jedná se o podchod - z jedné strany o silnici (se zákazem vjezdu) používanou jen pro pěší, která na druhé straně ústí do chodníků.
To podstatné je, že vede ze sídliště se spoustou parkovacích míst ke komplexu administrativních budov pod magistrálou v Praze.
Navigačně je to samozřejmě k ničemu. Ale prakticky má obrovský význam v okamžiku, kdy hledáte v okolí parking!

Co vy na to?
xaxik
Posts: 21
Has thanked: 12 times
Been thanked: 2 times

Post by xaxik
Čau,

zkusil jsem editovat jednu z freedit oblastí a nejde mi to.
I když mi to freedit přiřadí a vidím že se ta oblast přesunula z "horké tipy" na "edituje se" s mým jménem, tak jsem stejně neměl práva na změny. Všude mi to hlásilo, že buďto nemám práva a nebo že bych musel být Lev2+. Relog/Restart změna prohlížeče - nic nepomohlo.

Někde jsem něco přehlédl? Lev1 nemá právo editovat ani ve freedit oblastech?

Každopádně nenašel jsem jinou možnost jak to zase vrátit mezi editovatelné než to poslat ke kontrole. Takže někdo případně vraťte freedit 587 mezi horké tipy.
A když mi přitom i osvětlíte co dělám blbě bude to fajn.

Zkusil jsem si otevřít ještě freedit 589 (na pracovním Win/Chrome v práci) abych ověřil, že není problém v nekompatibilitě s OS X, ale zdá se že v tom ten problém není. Nemůžu ukládat ani z pracovního stroje v jiné oblasti pro Lev1+ :(

dík
xaxik
Posts: 21
Has thanked: 12 times
Been thanked: 2 times